PAMAPOL "SIATKARZ" WIELUŃ

Może się czepiam ale jak dla mnie taka ilość osób w zarządzie to przesada

prezes: Marcinkowska Aleksandra
v-ce prezes: Dąbrowny Adam
członek zarządu: Grabczak Mariusz
członek zarządu: Jagiełło Grażyna
członek zarządu: Marcinkowska-Duda Aleksandra
członek zarządu: Nowakowski Krzysztof
członek zarządu: Widera Adam
członek zarządu: Kokot Aleksander

 

Cukierki Odra Brzeg przed sezonem 2007/08

Skład Cukierków na dzień dzisiejszy:
Daria Cybulak, Shan Moore, Ty Moore, Agnieszka Makowska, Magdalena Rzeźnik, Justyna Daniel, Agata Bachryj, Karolina Kozera, Agnieszka Mykita, Marta Szymańska, Aleksandra Teklińska
W trakcie załatwiania: Mirela Pułorak (SMS Łomianki)
Przybyły: Daria Cybulak (BBV Lipsk - Niemcy), Shan Moore i Ty Moore (Louisiana Tech - USA)
Ubyły: Martyna Koc (Duda PWSZ Leszno), Olena Proszczenko (ROW Rybnik), Małgorzata Babicka (AZS PWSZ Gorzów Wlkp.), Anna Marczewska i Joanna Chełczyńska (Energa Toruń), Kimberly Williams i Amber Watts (powrót do USA)

Mistrzostwa Swiata pilkarek ręcznych Francja 2007

Polska wygrala z Chinkami 27:20 i awansowala dalej !! Duży sukces naszej drużyny

Piękny mecz bramkarki Magdy Chemicz !!!!! To co bronila to masakra

1. Rumunia 2 70:50 4
2. Polska 2 56:43 4
3. Chiny 2 49:58 0
4. Tunezja 2 44:68 0

BIAŁO-CZERWONA SZESNASTKA:
.2. JACEK Aleksandra - Interferie Zagłębie Lubin
.3. MALCZEWSKA Dorota - SPR Safo Lublin
.4. ZAŁĘCZNA Kaja - Interferie Zagłębie Lubin
.7. DAMIĘCKA Ewa - SPR Safo Lublin
.8. KOWALSKA Dagmara - VfL Oldenburg
.9. MAJEREK Małgorzata - SPR Safo Lublin
11. POLENZ Kinga - MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
12. ŁĄCZ Iwona - AZS Politechnika Koszalińska
13. WOLSKA Agnieszka - FHC Frankfurt
14. KUDŁACZ Karolina - HC Leipzig
15. DUDA Izabela - Storhamar Handball
16. CHEMICZ Magdalena - SPR Safo Lublin
18. DURAN Katarzyna - SPR Safo Lublin
20. BYZDRA Kinga - SPR Safo Lublin
22. SADOWSKA Małgorzata - Dablex AZS AWFiS Gdańsk
88. PIELESZ Kinga - Interferie Zagłębie Lubin

Trener: Z. Lakomy

Mistrzostwa Swiata pilkarek ręcznych Francja 2007

Niestety z wicemistrzyniami świata przegraliśmy... ale i tak jest dobrze i oby bylo lepiej

Rumunia - Polska 38:33 (20:18)

Polska: Magdalena Chemicz, Małgorzata Sadowska - Karolina Kudłacz 9 (3 z karnych), Małgorzata Majerek 6, Klaudia Pielesz 6, Aleksandra Jacek 3, Kaja Załęczna 3, Izabela Duda 2, Dorota Malczewska 2, Ewa Damięcka 1, Kinga Polenz 1, Dagmara Kowalska.

Sędziowali: Nenad Krstic i Peter Ljubic (Słowenia).
Kary: Rumunia - 10 min., Polska - 10 min. (Kudłacz - 4, Jacek, Załęczna, Malczewska - po 2).
Karne: 4/5 - 3/3.

Fazę zasadniczą Polki rozpoczną w czwartek od spotkania z najlepszą drużyną grupy E - Węgrami. Kolejnymi rywalkami "Biało-czerwonych" będą: Korea Południowa, Niemcy i Hiszpania. Do ćwierćfinału awansują cztery najlepsze zespoły. By zachować szansę na grę w turnieju olimpijskim w Pekinie Polki muszą znaleźć się w czołowej "ósemce" mistrzostw świata.

 

Mistrzostwa Swiata pilkarek ręcznych Francja 2007

Trwa czarna seria reprezentacji Polski uczestniczącej w mistrzostwach świata piłkarek ręcznych. Polki przegrały czwarty mecz z rzędu - tym razem z Niemkami 32:35 (12:22) - i nie mają szans na wyższe niż 11. miejsce w MŚ.

Niemcy - Polska 35:32 (22:12)

Niemcy: Clara Woltering, Sabine Englert - Grit Jurack 12 (2 z karnych), Maren Baumbach 6, Nadine Krause 6 (1), Mandy Hering 3, Stefanie Melbeck 3, Anne Mueller 3, Nora Reiche 1, Nina Woerz 1, Kathrin Blacha, Nadine Haerdter, Anna Loerper, Susann Mueller.

Polska: Magdalena Chemicz, Iwona Łącz - Dagmara Kowalska 6 (2), Kinga Polenz 6, Ewa Damięcka 4, Agnieszka Wolska 4, Izabela Duda 3, Karolina Kudłacz 3 (2), Katarzyna Duran 2, Małgorzata Majerek 2, Aleksandra Jacek 1, Kaja Załęczna 1.

Mistrzostwa Swiata pilkarek ręcznych Francja 2007

Reprezentacja Polski pokonała Macedonię 33:31 (14:17) w spotkaniu, którego stawką było 11. miejsce w mistrzostwach świata piłkarek ręcznych. Przed dwoma laty w Rosji Polki zajęły 19. pozycję.

Macedonia - Polska 31:33 (17:14)

Macedonia: Tanja Andrejeva, Olga Kolesnik - Natalia Todorovska 11, Elena Gjorgijevska 6, Valentina Radulovic 4 (2 z karnych), Biljana Crvenkovska 3, Marina Lambevska 3, Anzela Platon 2, Robertina Mecevska 1, Dragana Pecevska 1, Daniela Noveska, Natasa Kocevska, Mirjeta Bajramovska.

Polska: Magdalena Chemicz, Iwona Łącz - Dorota Malczewska 7 (2), Katarzyna Duran 6, Klaudia Pielesz 6, Kaja Załęczna 5, Dagmara Kowalska 3 (2), Kinga Polenz 3, Ewa Damięcka 2, Małgorzata Majerek 1, Kinga Byzdra, Izabela Duda, Aleksandra Jacek.

No niestety przegraliśmy te mistrzostwa 11 miejsce też jest dobre, ale myślę, że z takim skladem mogliśmy być wyżej, a na pewno w 10.

Jednak każda porażka uczy i wierze, że Lakomy coś jeszcze z tego zespolu zrobi jestem dobrej myśli

No, a weekend zapowiada się bardzo ciekawie

Babicka i Makowska w szerokiej kadrze Reprezentacji Polski

Przedstawiamy szeroki skład reprezentacji Polski seniorek. Wymienione zawodniczki są w szerokim kręgu zainteresowania trenera reprezentacji Polski. Szczegółowe powołania do reprezentacji na zgrupowania podczas, których kadra będzie się przygotowywała do głównych imprez w tym roku zostanie ogłoszony na początku maja.

Oto lista zawodniczek pozostających w zainteresowaniu trenera kadry narodowej:

Ewelina Kobryn, Magdalena Leciejewska, Paulina Pawlak (wszystkie Lotos Gdynia)
Monika Krawiec, Anna Wielebnowska, Dorota Gburczyk, Agata Gajda (Nowacka) (Wisła Can Pack Kraków)
Edyta Błaszczak (AZS KK Jelenia Góra)
Magdalena Skorek (ŁKS Siemens AGD Łódź)
Aleksandra Karpińska, Justyna Żurowska, Joanna Czarnecka, Aleksandra Chomać (AZS PWSZ Sowood Gorzów Wlkp.)
Natalia Mrozińska, Joanna Jarkowska, Natalia Waligórska (INEA AZS Poznań)
Emilila Lamparska, Agnieszka Pałka, Alicja Perlińska, Beata Krupska-Tyszkiewicz (MTK Polfa Pabianice)
Agnieszka Makowska, Małgorzata Babicka (Cukierki Odra Brzeg)
Dominika Mieszkowska (Nova Trading Toruń)
Anna Pietrzak (CCC Polkowice)
Agnieszka Budnik (Duda PWSZ Leszno)
Małgorzata Dydek (Ros Casares Walencja)
Agnieszka Bibrzycka (Spartak Moskwa)
Izabela Piekarska, Katarzyna Krężel (University of Texas El Paso)
Daria Mieloszyńska (Texas)
Elżbieta Międzik (Dexia Namur)

źródło: www.plkk.pl

Gratulacje dla Goni i Szopi

Akademia Szachowa

Cytat:Wykaz słuchaczy Młodzieżowej Akademii Szachowej w 2008 (stan na 04.02.2008)

I. Osoby, które otrzymały powołanie i nadesłały ankietę słuchacza i programy startów i szkolenia na 2008 rok:

1. Mateusz BOBULA
2. Angelika DZIODZIO
3. Maria GOŚCINIAK
4. Marcel KANAREK
5. Klaudia KULON
6. Aleksandra LACH
7. Hanna LEKS
8. Magdalena MUCHA
9. Kacper PIORUN
10. Alicja STODOLNIK
11. Dariusz ŚWIERCZ
12. Jacek TOMCZAK
13. Kinga ZAKOŚCIELNA

II. Osoby, które otrzymały powołanie i nie nadesłały dotąd ankiety słuchacza i programu startów i szkolenia:

1. Katarzyna ADAMOWICZ
2. Malvina CHRZĄSZCZ
3. Jan Krzysztof DUDA
4. Ryszard EGGINK
5. Monika GŁUSZKO
6. Anna IWANOW
7. Dominik MARCZUK
8. Jan MUSIAŁKIEWICZ
9. Grzegorz NASUTA
10. Dominika STARCZEWSKA

III. Kolejne uaktualnienie listy słuchaczy nastąpi po MP do 12 i PP do 10 lat w Ustroniu.

IV. Osoby szkolone w Akademii nie mogą jednocześnie znajdować się na listach kadr wojewódzkich i korzystać ze środków na szkolenie tych kadr.

Ryszard Bernard - dyrektor Młodzieżowej Akademii Szachowej
Marek Matlak - trener - koordynator Młodzieżowej Akademii Szachowej

Nowości z areny młodzieżowej

www.pzszach.org.pl
Cytat:KADRA NARODOWA JUNIORÓW 2008

1. KANAREK MARCEL, C-16 1993, 2 Mistrzostwa Świata Juniorów 2007
2. ŚWIERCZ DARIUSZ, C-14 1994, 1 Mistrzostwa Europy Juniorów 2007
3. LACH ALEKSANDRA, D-14 1995, 1 Mistrzostwa Europy Juniorów 2007
4. IWANOW ANNA, D-14 1995, 2 Mistrzostwa Europy Juniorów 2007
5. DZIODZIO ANGELIKA, D-12 1996, 1 Mistrzostwa Polski Juniorów 2008
6. LACHOWICZ JUDYTA, D-12 1997, 2 Mistrzostwa Polski Juniorów 2008
7. TOMSIA KAMIL, C-12 1996, 1 Mistrzostwa Polski Juniorów 2008
8. NASUTA GRZEGORZ, C-12 1996, 2 Mistrzostwa Polski Juniorów 2008
9. DUDA JAN-KRZYSZTOF, C-10 1998, 1 Puchar Polski Juniorów 2008
10. KARWOWSKI KACPER, C-10 1998, 2 Puchar Polski Juniorów 2008
11. HARAZIŃSKA EWA, D-10 1998, 1 Puchar Polski Juniorów 2008
12. DADEŁŁO ALEKSANDRA, D-10 1998, 2 Puchar Polski Juniorów 2008
13. ZAKOŚCIELNA KINGA D-16 1993, 2 Mistrzostwa Polski Juniorów 2008
14. KOWALCZYK PAWEŁ C-16 1992, 1 Mistrzostwa Polski Juniorów 2008
15. SIECIECHOWICZ MARCIN C-16 1992, 2 Mistrzostwa Polski Juniorów 2008
16. GOŚCINIAK MARIA D-18 1990, 1 Mistrzostwa Polski Juniorów 2008
17. WIERZBICKA WIKTORIA D-18 1991, 2 Mistrzostwa Polski Juniorów 2008
18. TOMCZAK JACEK C-18 1990, 1 Mistrzostwa Polski Juniorów 2008
19. PIORUN KACPER C-18 1991, 2 Mistrzostwa Polski Juniorów 2008

Kadra została zatwierdzona na posiedzeniu Zarządu PZSzach w Łebie, 06.04.2008.
Dwie juniorki (Anna Warakomska i Klaudia Kulon) zostały powołane w skład Kadry Narodowej Seniorek.

Wyniki i frekwencja

Wyniki wyborów do Sejmu w okręgu wrocławskim

PLATFORMA OBYWATELSKA
1) Bogdan Zdrojewski - 213.883 głosów
2) Sławomir Piechota - 13.345 głosów
3) Stanisław Huskowski - 9.584 głosy
4) Ewa Wolak - 7.686 głosów
5) Andrzej Łoś - 6.064 głosy
6) Aldona Młyńczak - 5.420 głosy
7) Marek Skorupa - 4.851 głosów
8/ Michał Jaros - 4.740 głosów
9) Norbert Raba - 4.306 głosów

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1) Kazimierz Ujazdowski - 73.416 głosów
2) Aleksandra Natalli-Świat - 21.999 głosów
3) Dawid Jackiewicz - 14.653 głosy
4) Beata Kempa - 10.228 głosów

LEWICA I DEMOKRACI
Janusz Krasoń - 21.490 głosów

SENATOROWIE Z OKRĘGU WROCŁAWSKIEGO

1) Leon Kieres (PO) - 259.453 głosy
2) Jarosław Duda (PO) - 238.028
3) Władysław Sidorowicz (PO) - 201.555 głosów

Źródło: http://miasta.gazeta.pl/w...51,4600627.html

Stron PKW z wizualizacją wyników wyborów zablokowana. Czy może komuś się udało zobaczyć wyniki w naszej gminie? Ile głosów dostał Jerzy Fitek?

Wyniki egzaminów i zaliczeń.

Wyniki kolokwium z przedmiotu Podstawy Prawa Konstytucyjnego
przeprowadzonego w dniu 21.12.2008, Politologia I rok, st. niestacjonarne

Katarzyna Adamus 2,0
Ewelina Bandyk 3,0
Agata Baś 2,0
Wiktor Brzeziński 2,0
Kamil Bugajak 2,0
Agnieszka Bylica 2,0
Norbert Caba 4,0
Ewa Cebula 3,5
Gabriela Chmiest 3,5
Anna Chyc 4,0
Arkadiusz Drozd 3,0
Joanna Duda 4,5
Michał Dziechciński 4,0
Katarzyna Frej 4,0
Sebastian Forczek 2,0
Andrzej Hołyst 4,0
Kamil Jachym 2,0
Krzysztof Karwacki 2,0
Wojciech Kawala 3,0
Dominika Kiecka 4,5
Anna Klocek 4,0
Olga Kowalska 4,0
Wojciech Kozioł 2,0
Agnieszka Kura 3,5
Mirosław Kwiatkowski 2,0
Aleksandra Latko 3,0
Dawid Łojko 3,0
Hanna Łukaszuk 3,0
Tomasz Manterys 2,0
Urszula Mucha 3,0
Magdalena Nowak 5,0
Paula Olesińska 2,0
Dominika Oprządek 4,0
Ewa Pająk 3,5
Adrian Pietrzak 4,5
Beata Placek 2,0
Agnieszka Puszcz 3,0
Agata Rospondek 3,0
Paweł Samerek 2,0
Magdalena Słomska 3,5
Bartłomiej Stec 2,0
Renata Stopka 3,5
Sonia Szczęśniak 3,0
Dariusz Szczotkowski 2,0
Magdalena Szumilas 2,0
Konrad Techmański 2,0
Jacek Węglarz 3,5
Krzysztof Woźniak 2,0
Joanna Zając 2,0
Tomasz Zasępa 3,5
Beata Żelezkiewicz 3,0

Otwierałem ten plik w zwykłym wordpadzie, a nie office dlatego istnieje pewien margines błędu.

Kwalifikacje IO piłkarek ręcznych

Zenon Łakomy, selekcjoner kadry narodowej kobiet w piłce ręcznej, powołał 18 zawodniczek na spotkania towarzyskie z Kazachstanem (23 i 24 maja) i kwalifikacyjne do finałów mistrzostw Europy 2008 z Portugalią (31 maja i 8 czerwca) - informuje serwis reczna.pl.
Najwięcej, bo 5 piłkarek powołanych zostało z Interferii Zagłębia Lubin. Nadzieję na występy w spotkaniach z Portugalkami mogą mieć jeszcze zawodniczki, które znalazły się w 13-osobowej grupie rezerwowych.

Zawodniczki powołane: Klaudia Pielesz, Izabela Czarna, Kaja Załęczna, Aleksandra Jacek, Joanna Obrusiewicz (wszystkie MKS Interferie Zagłębie Lubin), Dorota Malczewska, Katarzyna Duran, Małgorzata Majerek (wszystkie SPR Safo Lublin), Kinga Polenz, Beata Kowalczyk (obie MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski), Małgorzata Sadowska, Edyta Chudzik (obie AZS AWFiS Dablex Gdańsk), Marta Goraj (KU AZS Politechnika Koszalińska), Kinga Byzdra (SPR Lublin/SMS Gliwice), Emilia Rogucka (Frankfurter Handball Club - Niemcy), Karolina Kudłacz (HC Lipsk - Niemcy), Iwona Niedźwiedź-Cecotka (SK Aarhus - Dania), Izabela Duda (Storhamar Handball - Norwegia).

Egzaminy sesja zimowa

UWAGA Podaję godziny egzaminu Z PEDAGOGIKI dla poszczególnych osób:

9:00
Banaś Katarzyna
Borkowska Aleksandra
Borzym Alicja
Brańka Michał
Brejta Joanna
Brzezińska Gloria
Bulak Dorota
Cygan Małgorzata
Czuryło Urszula
Czyż Marta

9:30
Dolecka Agata
Drzewicki Mariusz
Duda PAweł
Dudko Anna
Fiema Joanna
Folwarczny Adam
Gajda Karolina
Grduszak Hanna
Grygny Katarzyna
Habrzyk Agnieszka

10:15
Idzikowska Aleksandra
Janas Wojciech
Janeczko Justyna
Jankoś Joanna
Jastrzębska Dorota
Kałuska Kinga
Kercz Magdalena
Kunc Beata
Lasyk Alicja
Magryta Katarzyna

11:30
Marczyńska Anna
Marć Ewelina
Mazgaj Igor
Maziarczyk Weronika
Moryl Iwona
Mościcki Grzegorz
Nikiel Olga
Parwicka Sonia
Pierzga Joanna
Pobiedzińska Aleksandra
Poniewierska Teresa

12:15
Smołucha Katarzyna
Starczewski Daniel
Trzop Anna
Waradzyn Anna
Wilk Ewelina
Woźniak Edyta
Woźniak Paweł
Zniszczoł Agnieszka
Zys Michał
Dziergas Magdalena
Pyka Paulina

To nie jest tak, że pierwsza grupa pisze krócej! Po prostu 15 min po każdej następnej grupie jest przewidziane na podanie wyników grupy poprzedniej.

Egzaminy sesja zimowa

UWAGA:
Obecnie na wtorek ze sztuk mam takie oto osoby:

1. Magryta Katarzyna -9:00
2. Moryl Iwona - 9:00
3. Jankoś Joanna -9:00
4. Drzewicki Mariusz -9:00
5. Kercz Magdalena -9:00
6 .Zys Michał -9:00
7. Woźniak Paweł -9:00
8. Grygny Katarzyna -9:00
9. Janas Wojciech -9:00
10. Woźniak Edyta -9:00
11. Marczyńska Anna -10:00
12. Starczewski Daniel -10:00
13. Marć Ewelina -10:00
14. Czuryło Urszula -10:00
15. Waradzyn Anna -10:00
16. Trzop Anna -10:00
17. Parwicka Sonia -10:00
18. Mościcki Grzegorz -10:00
19. Cygan Małgorzata -10:00
20. Brejta Joanna- 11:00
20. Habrzyk Agnieszka -11:00
21. Kinga Kałuska -11:00
22. Idzikowska Ola -11:00
23. Bulak Dorota -11:00
24. Borzym Alicja -11:00
25. Fiema Joanna -11:00

środa

13:00
1. Smołucha Katarzyna
2. Lasyk Alicja
3. Gwóźdź Beata
4. Dudko Anna
5. Borkowska Ola
6. Janeczko Justyna
7. Zniszczoł Agnieszka
8. Dolecka Agata
9. Gajda Karolina
10. Kunc Beata

14:00
1. Mazgaj Igor
2. Wilk Ewelina
3. Grduszak Hanna
4. Pobiedzińska Aleksandra
5. Jastrzębska Dorota
6. Poniewierska Teresa
7. Brzezińska Gloria
8. Duda Paweł
9. Folwarczny Adam
10. Banaś Katarzyna

15:00
1. Brańka Michał
2. Pierzga Joanna
3. Czyż Marta
4.Maziarczyk Weronika
5. Nikiel Olga

//

Jasełka:)

Stwierdziłam że grupie organizacyjnej może pomóc jako tako lista imienna w grupach kto co robi Tak żeby w razie czego można się było skontaktować z odpowiednimi osobami.

Plakaty:
Idzikowska Aleksandra
Banaś Katarzyna

Stroiki/dekoracje:
Habrzyk Agnieszka
Janeczko Justyna
Duda Paweł
Grygny Katarzyna
Pobiedzińska Aleksandra
Jastrzębska Dorota
Kercz Magdalena
Woźniak Edyta
Folwarczny Adam

Zaproszenia:
Smołucha Katarzyna
Trzop Anna
Kunc Beata
Grduszak Hanna
Gwóźdź Beata
Kałuska Kinga
Jankoś Joanna

Gotowanie:
Moryl Iwona
Dudko Anna
Czuryło Ula
Borkowska Aleksandra
Cygan Małgorzata
Bulam Dorota
Fiema Joanna
Smołucha Katarzyna
Woźniak Paweł
Folwarczny Adam

Kamera/strona internetowa:
Folwarczny Adam

Finanse:
Dudko Anna
Borkowska Aleksandra

Zdjęcia:
Dudko Anna
Trzop Anna
Jankoś Joanna

Jeśli kogoś nie zapisałam/pomyliłam, dajcie znać

VIII Zjazd Hufca ZHP Trzcianka

W ostatnia sobotę czyli 8.12.2007 r o godz 11.00 odbył się VIII Zjazd Hufca ZHP Trzcianka w celu wybrania nowego Komendata Hufca oraz Komendy Hufca. Po kilkugodzinnych obradach rezultaty są następujace:

Skład Komendy Hufca:
Komendantka Hufca: Phm Hanna Sotek
Zastępca Komendanta(do spraw Stanicy w Piecniku): Hm Edward Joachimiak
Skarbnik: Aleksandra Błażejewska
Kwatermistrz: Marcin Obrał + pomoc techniczna Artur Kasperek
Zastępca komendanta do spraw programowych: Paweł Czechowicz
Członek KH- wizerunek i promocja: Marcin Joachimiak
Praca z innymi drużynami: Katarzyna Duda

"Era młodych" wita
Od teraz KAŻDY zna Skład nowej Komendy Hufca ZHP Trzcianka!

Dh.Struna dnia Śro 1:02, 12 Gru 2007, w całości zmieniany 2 razy

Wyniki EGZAMINU Stanisławiszyn

Pierwsza pewnie ważna informacja dla wszystkich to to iż wszyscy zdali. Jednak pani dr była zawiedziona bardzo niskim poziomem i dzięki naszemu ciastku, które podniosło jej poziom szczęścia, podwyższyła oceny o 0,5. W innym przypadku było by parę 2. Kazała jednak was poinformować, że macie dobrze się przygotować do egzaminu na wtorek bo będzie też parę pytań z dzisiejszego egzaminu.

Wasze oceny to:
1. Bala Dariusz 4
2. Bejma Ewa 4,5
3. Blachecka Edyta 3
4. Britner Sebastian 3
5. Duda Klaudia 5
6. Dyktyńska Magdalena 3,5
7. Grzeżułkowska Katarzyna 4
8. Hajduk Karolina 4,5
9. Hubczyk Bogumiła 3
10. Hyla Krzysztof 4,5
11. Iwanowicz Kamil 4
12. Jaeger Anna 4,5
13. Jezusek Anna 4
14. Jonisek Joanna 4,5
15. Jurczyk Agnieszka 4,5
16. Kurzyński Przemysław 4,5
17. Kusber Piotr 4,5
18. Kwiecińska Anna 4
19. Lepich Kamila 5
20. Matuszak Natalia 4,5
21. Pach Piotr 4,5
22. Pastusiak Paulina 3,5
23. Sienkiewicz Agnieszka 4,5
24. Wawrzkiewicz Aleksandra 3,5
25. Winkler Estera 4
26. Woszek Justyna 4
27. Zieliński Sebastian 3,5

Mam już wasze karty więc w poniedziałek możemy bez problemu zrobić pierwsze wpisy więc noście INDEKSY. We wtorek pani Stanisławiszyn będzie robić wpisy z ćwiczeń.

Wysłałam wam już pytania, które dostałam od pani dr na wtorek. Jeśli ktoś nie dostał to niech da znać najlepiej dzisiaj.

Grupy z prognozowania i stymulacji

Hey! Wlasnie zaczelam tworzyc grupy na prognozowanie i stymulacje. Kazda grupa ma liczyc maksymalnie 14 osob. Biorac pod uwage wasze prozby stworzylam narazie takie grupy jak ponizej. Pozostale osoby, ktore nie zostaly jeszcze wpisane prosze o sms-y lub wiadomosci na forum do poniedzialku jaka grupe chca - wpisujac imie i nazwisko. Jezeli ktos dojezdza i dana grupa jedynie mu pasuje to niech to zaznaczy. W pozostalych przypadkach decyduje szybkosc Kto nie da znac zostanie wpisany tam gdzie bedzie miejsce - pewnie w srode

Prognozowanie i stymulacja
środa 15:50 grupa III

1. Klaudia Duda
2. Bogumiła Hubczyk
3. Agnieszka Jurczyk
4. Piotr Pach
5. Aleksandra Wawrzkiewicz
6. Estera Winkler
7. Sebastian Zieliński

Prognozowanie i stymulacja
piątek 7:30 grupa II

1. Bejma Ewa
2. Dyktyńska Magdalena
3. Hyla Krzysztof
4. Iwanowicz Kamil
5. Jaeger Anna
6. Jonisek Joanna
7. Kurzyński Przemysław
8. Kusber Piotr
9. Lepich Kamila
10. Matuszek Natalia
11. Pastusiak Paulina

Grupy z prognozowania i stymulacji

Ostateczne grupy!!!

środa 15:50 gr. III

1. Bala Dariusz
2. Blachecka Edyta
3. Britner Sebastian
4. Duda Klaudia
5. Grzeżułkowska Katarzyna
6. Hajduk Karolina
7. Hubczyk Bogumiła
8. Jurczyk Agnieszka
9. Pach Piotr
10. Wawrzkiewicz Aleksandra
11. Winkler Estera
12. Wiśniewska Dagna
13. Woszek Justyna
14. Zieliński Sebastian

piątek 7:30 gr. II
1. Bejma Ewa
2. Dyktyńska Magdalena
3. Hyla Krzysztof
4. Iwanowicz Kamil
5. Jaeger Anna
6. Jezusek Anna
7. Jonisek Joanna
8. Kurzyński Przemysław
9. Kusber Piotr
10. Kwiecińska Anna
11. Lepich Kamila
12. Matuszek Natalia
13. Pastusiak Paulina
14. Wypych Agnieszka

MY

A oto pełna lista osób tworzących naszą specjalizacje:

1. Bogumiła Hubczyk
2. Dagna Wiśniewska
3. Magdalena Dyktyńska
4. Katarzyna Grzeżułkowska
5. Anna Kwiecińska
6. Ewa Bejma
7. Ania Jezusek
8. Agnieszka Wypych
9. Karolina Hajduk
10. Edyta Blachecka
11. Piotr Pach
12. Sebastian Britner
13. Piotr Kusber
14. Klaudia Duda
15. Agnieszka Jurczyk
16. Kamila Lepich
17. Anna Jaeger
18. Krzysztof Hyla
19. Justyna Woszek
20. Przemysław Kurzyński
21. Dariusz Bala
22. Joanna Jonisek
23. Natalia Matuszak
24. Sebastian Zieliński
25. Kamil Iwanowicz
26. Paulina Pastusiak
27. Aleksandra Wawrzkiewicz
28. Estera Winkler

Mam nadzieję, że na dzień dzisiejszy wszyscy się już znacie i kojarzycie
Jeżeli jednak czujecie potrzebę lepszego poznania się to... może niech każdy pod spodem napisze kilka słów o sobie... no wiecie.... pewne charakterystyczne cechy...
A może po charakteryzujemy siebie nawzajem???

WYNIKI u Antoniszyna

Wlasnie dostalam wyniki od pana prof. i cytuje "Pani Starościono. W załączeniu wyniki egzaminu ale niestety słabe.
Konsultacje w sprawie wyników egzaminu 18 bm. ( ponoedziałek ) godz.
13,30.pok. 14,00. Pozdrawiam. Prof. E. Antoniszyn"

Bala Dariusz 2
Bejma Ewa -3
Blachecka Edyta
Britner Sebastian 2
Duda Klaudia -3
Dyktyńska Magdalena 2
Grzeżułkowska Katarzyna 3
Hajduk Karolina -3
Hubczyk Bogumiła 3
Hyla Krzysztof -3
Iwanowicz Kamil 2
Jaeger Anna 3,5
Jezusek Anna 2
Jonisek Joanna 4
Jurczyk Agnieszka 2
Kurzyński Przemysław 2
Kusber Piotr
Kwiecińska Anna 2
Lepich Kamila 3
Matuszek Natalia 2
Pach Piotr 2
Pastusiak Paulina
Wawrzkiewicz Aleksandra 2
Winkler Estera 2
Wiśniewska Dagna 2
Woszek Justyna 3
Wypych Agnieszka -3
Zieliński Sebastian 2

Jak widac... nie bylo warto czekac. Poprawka 23.02 (sobota) o godzinie 11:00!!!

finanse publiczne- wyniki

1. Bala Dariusz 4,5
2. Bejma Ewa 4
3. Blachecka Edyta 5
4. Britner Sebastian 4
5. Duda Klaudia 4,5
6. Dyktyńska Magdalena 4,5
7. Grzeżułkowska Katarzyna 4
8. Hajduk Karolina 4,5
9. Hubczyk Bogumiła 4
10. Hyla Krzysztof 4,5
11. Iwanowicz Kamil 5
12. Jaeger Anna 4
13. Jezusek Anna 4,5
14. Jonisek Joanna 4,5
15. Jurczyk Agnieszka 4
16. Kurzyński Przemysław 4,5
17. Kusber Piotr 5
18. Kwiecińska Anna 4
19. Lepich Kamila 4
20. Matuszak Natalia 4,5
21. Pach Piotr 4,5
22. Pastusiak Paulina 5
23. Sienkiewicz Agnieszka 4
24. Wawrzkiewicz Aleksandra 4
25. Winkler Estera 3,5
26. Woszek Justyna 4,5
27. Zieliński Sebastian 5

propozycje kolejności na egzamin do dr Szafranek

08:30 Duda Justyna Wiśniewska Ewelina Plata Aleksandra

09:00 Fogel Adam Kołodziej Marek Woźna Agnieszka

09:30 Belska Wioleta Kaleta Barbara Jagieła Agnieszka

10:00 Bryja Agnieszka Niewianda Sabina Wiesiołek Małgorzata

10:30 Lisiecka Anna Szulc Justyna Malinowska Anna

11:00 Czaja Mateusz Zych Dominika Topór Wioleta

11:30 Rębisz Ewa Surówka Olga Zalewski Bartosz

12:00 Malinowska Klaudia Ochman Iwona

12:30 Dyluś Bartłomiej Łazarek Mateusz

Godziny moga uec przesunieciu z powodu przerwy jaka moze sie zdarzyć. To jest wstępny podział jeżeli komus godzina nie pasuje to dokonam zmian w miare możliwosci. weśce pod uwage że jest nieparzysta liczba osb wiec wydzieliłam po 2 osoby na koniec. prosze o rozsadne powod dla których chcecie zmiany godziny. Wrazie zmian prosze pisac na gadu.

Grupy na zajęcia z dr Dybowska

Jak wiecie będziemy mieli prace w grupach na tych zajęciach dlatego poniżej podaje podział na grupy.

1 Bryja Agnieszka, Niewianda Sabina
2 Belska Wioleta, Kaleta Barbara
3 Czaja Mateusz, Zych Dominika
4 Duda Justyna, Wiśniewska Ewelina
5 Dyluś Bartłomiej, Łazarek Mateusz
6 Fogel Adam Kołodziej Marek
7 Jagieła Agnieszka, Topór Wioleta
8 Lisiecka Anna, Szulc Justyna
9 Malinowska Anna, Wiesiołek Małgorzata
10 Malinowska Klaudia Ochman Iwona, Plata Aleksandra
11 Rębisz Ewa, Surówka Olga
12 Woźna Agnieszka, Zalewski Bartosz

Ostanio grupy wyglądały mniej więcej tak więc takie podałam. Jeżeli coś się zmieniło prosze o szybką wiadomośc nalepiej do poniedziałku gdyż obiecałam że dostarcze liste na wtorkowe zajęcia

Grupy na zajęcia z dr Dybowska

Poniżej podaje ostateczną liste grup po dokonanych juz korektach i taka liste juz wydrkowałam

1 Bryja Agnieszka
Niewianda Sabina
2 Belska Wioleta
Kaleta Barbara
3 Czaja Mateusz
Zych Dominika
4 Duda Justyna
Wiśniewska Ewelina
5 Dyluś Bartłomiej
Łazarek Mateusz
6 Fogel Adam
Kołodziej Marek
7 Jagieła Agnieszka
Topór Wioleta
8 Lisiecka Anna
Szulc Justyna
9 Malinowska Anna
Zalewski Bartosz
10 Malinowska Klaudia
Ochman Iwona
Plata Aleksandra
11 Rębisz Ewa
Surówka Olga
12 Woźna Agnieszka
Wiesiołek Małgorzata

grupy ćwiczeniowe u dr Szafranek

Poniżej podaje grupy na ćwiczenia:
grupa I godz. 7:30
Jagieła Agnieszka
Topór Wioleta
Dyluś Bartek
Lisiecka Anna
Szuc Justyna
Łazarek Mateusz
Woźna Agnieszka
Zalewski Bartosz
Plata Aleksandra
Malinowska Klaudia
Ochman Iwona
Surówka Olga

grupa II godz. 9:10
Belska Wioleta
Bryja Agnieszka
Niewianda Sabina
Rębisz Ewa
Zych Dominika
Czaja Mateusz
Kaleta Barbara
Duda Justyna
Wiśniewska Ewelina
Fogel Adam
Kołodziej Marek
Malinowska Anna
Wiesiołek Małorzata

Mozna zmienić grupe tylko pod warunkiem że ktoś sie z Wami zamieni . bardzo prosze o informacje w razie jakiś zmian do jutra wieczorem

Prośba do starosty specjalizacji

Oczywiście:)
1. Belska Wioleta
2. Bryja Agnieszka
3. Czaja Mateusz
4. Duda Justyna
5. Dyluś Bartłomiej
6. Fogel Adam
7. Jagieła Agnieszka
8. Kaleta Barbara
9. Kołodziej Marek
10. Lenarczyk Maciej
11. Lisiecka Anna
12. Łazarek Mateusz
13. Malinowska Anna
14. Malinowska Klaudia
15. Ochman Iwona
16. Plata Aleksandra
17. Rębisz Ewa
18. Surówka Olga
19. Szulc Justyna
20. Topór Wioleta
21. Wiencek Sabina
22. Wiesiołek Małgorzata
23. Wiśniewska Ewelina
24. Zalewski Bartosz
25. Zych Dominika

grupy na Ezamin z dr Szafranek

Poniżej podaje poprawione i ostateczne grupy na egzamin NIE MOŻNA JUŻ DOKONYWAĆ ŻADNYCH ZMIAN (był na to czas do dzisiaj, rozumiem że oprócz osob które pisały w tej sprawie reszcie godziny odpowiadaja)
08:30 Duda Justyna Wiśniewska Ewelina Woźna Agnieszka
09:00 Fogel Adam Kołodziej Marek Topór Wioleta
09:30 Belska Wioleta Kaleta Barbara Jagieła Agnieszka
10:00 Bryja Agnieszka Niewianda Sabina Wiesiołek Małgorzata
10:30 Lisiecka Anna Szulc Justyna Dyluś Bartłomiej
11:00 Czaja Mateusz Zych Dominika Zalewski Bartosz 11:30 Rębisz Ewa Surówka Olga Malinowska Anna
12:00 Malinowska Klaudia Ochman Iwona Plata Aleksandra Łazarek Mateusz
Pani dr Szafranek mówiła tez o jakiejś przerwie miezy egzaminowanymi grupami ale o szczegółach bede wiedziec dopiero w piątek

Zaliczenie z ubezpieczeń

18. 04.2008 r.
1.
2.
3.

25. 04.2008 r.
1. Ubezpieczenia obowiązkowe w Polsce
Estera Winkler, Aleksandra Wawrzkiewicz
2. T. 10:Rozwój rynku ubezpieczeń na życie w Polsce
N. Matuszek, J. Jonisek, P. Kurzyński
3.

09. 05.2008 r.
1. IKE jako zabezpieczenie na starość Grzeżułkowska Kasia, Hubczyk Bogumiła
2. Ubezpieczenia rolne (Duda Klaudia, Jurczyk Agnieszka)
3.

16. 05.2008 r.
1. Kapitał zagraniczny w sektorze ubezpieczeniowym. (Pastusiak, Dyktynska)
2.
3.

Zaliczenie z ubezpieczeń

Cytat: 18. 04.2008 r.
1.
2.
3.

25. 04.2008 r.
1. Ubezpieczenia obowiązkowe w Polsce
Estera Winkler, Aleksandra Wawrzkiewicz
2. T. 10:Rozwój rynku ubezpieczeń na życie w Polsce
N. Matuszek, J. Jonisek, P. Kurzyński
3.

09. 05.2008 r.
1. IKE jako zabezpieczenie na starość Grzeżułkowska Kasia, Hubczyk Bogumiła
2. Ubezpieczenia rolne (Duda Klaudia, Jurczyk Agnieszka)
3. T:6 Ubezpieczenia zdrowotne na polskim rynku ubezpieczeniowym (A. Kwiecińska, E. Bejma)

16. 05.2008 r.
1. Kapitał zagraniczny w sektorze ubezpieczeniowym. (Pastusiak, Dyktynska)
2. Rynek ubezpieczeń gospodarczych w Polsce (K. Iwanowicz, S. Zieliński, P. Kusber )
3.Składka ubezpieczeniowa jak kryterium wyboru ubezpieczyciela (Britner Sebastian, Pach Piotr)


Wpisy u dr. Jakubczyka

Poniżej podaj wpisy jakie otrzymaliście u pani mgr D. Rokity z GIŚ-u

Bala Dariusz 5
Bejma Ewa 4,5
Blachecka Edyta 5
Britner Sebastian 5
Duda Klaudia 5
Dyktyńska Magdalena 4,5
Hajduk Karolina 5
Hubczyk Bogumiła 5
Hyla Krzysztof 5 (Pan dr. i pani Rokita w indeksie podpisali ci się na odwrót / jak dostaniesz indeks to pozmieniaj nazwiska i wykłady na ćw )
Iwanowicz Kamil 5
Jaeger Anna 5 (pan dr. zapomniał ci się podpisać przy zal. z HME!!!)
Jonisek Joanna 5
Jurczyk Agnieszka 5
Kurzyński Przemysław 5
Kusber Piotr 5 (pan dr. zapomniał ci się podpisać przy zal. z HME!!!)
Kwiecińska Anna 5
Lepich Kamila 5
Matuszek Natalia 4,5
Pach Piotr 4,5
Wawrzkiewicz Aleksandra 5
Wiśniewska Dagna - (nie masz żadnych podpisów dr. przy zal i oceny od pani D. Rokity!)
Woszek Justyna 5
Zieliński Sebastian 4,5

Dodatkowe informacje:
- poprawka u dr. Jakubczyka będzie w sesji poprawkowej (najprawdopodobniej wywiesi kartke przed gabinetem co i jak)
- te osoby, ktore musza uzupelnic brakujace wpisy u dr. Jakubczyka moga to zrobic na poczatku przyszlego semestru lub jesli dopadna go na uczelni. Ja niestety nie zlapalam go juz dzisiaj

Info co do planu

Niestety nie udało sie załatwić przeniesienia ćwiczeń z dr Bisaga na srodę gdyż po piersze nie ma sal po drugie Pani ma wtedy zajecia na WSZiA tym samym zajecia zostaja w poniedziałek we wczesciej wyznaczonych godzinach i grupach.
Co do zajeć z mgr Socińską to na grupe piątkowa o godz. 9:10 przepisały sie nastepujace osoby:
Duda Justyna
Fogel Adam
Kołodziej Marek
Malinowska Anna
Wiśniewska Ewelina
Tym samym grupa ta ma już komplet. Niestety z naszej grupy muszą przenieść sie jeszcze 5 osob na 7:30 w piatek. Na razie na nikogo nie naciskam ale jeżeli do poniedziałku nie zgłosi sie 5 osob to niestety sama wybiorę grupe osob która bedzie chodzić na 7:30 w piatek i nie ukrywam że bede patrzeć na to czy ktoś jest na miejscu np w akademiku czy dojezdza oraz to czy w poprzednim semstrze chodził na wykłady i na wyznaczone grupy zajec. Liczę na to że nie bede musiała kogoś na siłe przenosić i znajdzie sie tych 5 osob ktore same beda tą grupa zainteresowane.
Żeby ułatwić Wam decyzje to poniżej podaje osoby które bede brać pod uwage jeżeli nikt sie nie zgłosi:
Dyluś Bartłomiej
Lenarczyk Maciej
Lisiecka Anna
Łazarek Mateusz
Malinowska Klaudia
Ochman Iwona
Plata Aleksandra
Rębisz Ewa
Surówka Olga
Topór Wioleta
Zalewski Bartosz
Zastanówcie sie i czekam na informacje w tej sprawie.

Inne musicale (niekoniecznie francuskie :D)

Chicago:

Velma Kelly – Dorota Kowalewska / Alicja Piotrowska
Roxie Hart – Tamara Arciuch / Magdalena Smuk
Fred Casley – Tomasz Więcek
Amos Hart – Andrzej Śledź
Mistrz Ceremonii – Jakub Kornacki
Mona– Katarzyna Więcek
Liy – Karolina Merda
Annie – Aleksandra Meller
Hunyak – Karolina Trębacz / Renia Gosławska
June – Magdalena Smuk / Renia Gosławska
"Mama" Morton– Grażyna Drejska
Billy Flynn – Rafał Ostrowski
Mary Sunshine – Ewa Gierlińska
Kitty – Katarzyna Kurdej / Dorota Białkowska
Harry – Jerzy Michalski
Martin Harrison – Marek Kaliszuk
Doktor – Paweł Bernaciak
Aaron– Bernard Szyc
Woźny sądowy – Krzysztof Żabka / Grzegorz Duda (gościnnie)
Sędzia – Mateusz Brzeziński (gościnnie)
Sekretarz sądu – Tomasz Gregor
Diesel – Aleksandra Szulc

Ty, ta Więcek to jego żona?;> Nie podoba mi się

Wszędzie Więcek, wszędzie no. Nad Kotami się zastanawiam, znając życie będę miała wtedy jakieś zaliczenia;/ Nienawidzę ich:P

Kadra Seniorek 2007

Szeroki skład kadry seniorek na rok 2007
Przedstawiamy szeroki skład reprezentacji Polski seniorek. Wymienione zawodniczki są w szerokim kręgu zainteresowania trenera reprezentacji Polski. Szczegółowe powołania do reprezentacji na zgrupowania podczas, których kadra będzie się przygotowywała do głównych imprez w tym roku zostanie ogłoszony na początku maja.
Oto lista zawodniczek pozostających w zainteresowaniu trenera kadry narodowej:
Ewelina Kobryn, Magdalena Leciejewska, Paulina Pawlak (wszystkie Lotos Gdynia)
Monika Krawiec, Anna Wielebnowska, Dorota Gburczyk, Agata Gajda (Nowacka) (Wisła Can Pack Kraków)
Edyta Błaszczak (AZS KK Jelenia Góra)
Magdalena Skorek (ŁKS Siemens AGD Łódź)
Aleksandra Karpińska, Justyna Żurowska, Joanna Czarnecka, Aleksandra Chomać (AZS PWSZ Sowood Gorzów Wlkp.)
Natalia Mrozińska, Joanna Jarkowska, Natalia Waligórska (INEA AZS Poznań)
Emilila Lamparska, Agnieszka Pałka, Alicja Perlińska, Beata Krupska-Tyszkiewicz (MTK Polfa Pabianice)
Agnieszka Makowska, Małgorzata Babicka (Cukierki Odra Brzeg)
Dominika Mieszkowska (Nova Trading Toruń)
Anna Pietrzak (CCC Polkowice)
Agnieszka Budnik (Duda PWSZ Leszno)
Małgorzata Dydek (Ros Casares Walencja)
Agnieszka Bibrzycka (Spartak Moskwa)
Izabela Piekarska, Katarzyna Krężel (University of Texas El Paso)
Daria Mieloszyńska (Texas)
Elżbieta Międzik (Dexia Namur)

www.plkk.pl

Transfery 2009/2010

Transferowe przymiarki w siatkówce:

Alena Hendzel - z Piły do AZS Białystok

Agnieszka Bednarek - z Piły do Muszynianki

Milena Sadurek - z Piły do Serie A

Maja Tokarska i Katarzyna Wellna - z Gedanii Żukowo do Piły

Magdalena Godos - z Calisii do Piły

Anita Chojnacka - z Calisii do Piły

Agata Karczmarzewska - z AZS Białystok do Piły

Anna Woźniakowska - z Calisii do Centrostalu Bydgoszcz lub MKS Dąbrowa Górnicza

Wojciech Lalek - z AZS AWF Poznań do Piły lub Budowlanych Łódź

Magdalena Jagodzińska, Monika Weder,Urszula Bejga, Daria Paszek i Aneta Duda - byłe zawodniczki AZS AWF Poznań szukają klubów

Paulina Chojnacka - z Piasta Szczecin do Murowanej Gośliny

Beata Strządała - z MKS Dąbrowa Górnicza do Murowanej Gośliny

Irina Archangielska - z Piasta Szczecin do Murowanej Gośliny

Aleksandra Liniarska - z Centrostalu Bydgoszcz do Murowanej Gośliny

To są niektóre transfery.Widzimy,że Agata Karczmarzewska-Pura może wrócić do Piły.Magdalena Godos też może nas zasilić.
Źródło:http://www.lsk.net.pl/press/id/137

Pozdrawiam,Matis

Turniej w Montreux

SMS Sosnowiec: Urszula Bejga, Aneta Duda, Zuzanna Efimienko, Anna Gawron, Marta Haładyn, Klaudia Kaczorowska, Dominika Nowakowska, Ewelina Sieczka, Magdalena Soter,Gabriela Wojtowicz

Stal Bielsko-Biała: Katarzyna Gajgał, Katarzyna Jaszewska, Karolina Kosek, Paulina Maj, Agata Mróz, Anna Podolec, Katarzyna Skorupa

Grześki Kalisz: Anna Barańska, Maria Liktoras, Marta Pluta, Anna Woźniakowska, Izabela Żebrowska

Nafta Piła: Agnieszka Bednarek, Izabela Bełcik, Anita Chojnacka, Anna Manikowska, Mariola Zenik

AZS AWF Poznań: Marta Bieńkowska, Dominika Koczorowska, Sylwia Pycia, Ewa Ślusarz

Muszynianka: Natalia Bamber, Joanna Mirek, Milena Rosner

Piast Szczecin: Paulina Dutkiewicz, Paulina Chojnacka, Kinga Kasprzak

Centrostal Bydgoszcz: Joanna Frąckowiak, Magdalena Godos, Joanna Kuligowska

[color=red]Gedania Gdańsk: Marta Siwka, Berenika Tomsia

Dalin Myślenice: Magdalena Saad

Legionovia: Katarzyna Zaroślińska

Pałac Bydgoszcz: Monika Naczk

Z lig zagranicznych: Kamila Frątczak, Aleksandra Przybysz, Katarzyna Skowrońska, Dorota Świeniewicz (Włochy), Małogorzata Glinka, Anna Rybaczewska (Francja), Joanna Kaczor (USA), Małgorzata Kożuch (Niemcy)

Egzamin - " Nauka organizacji i zarządzania "

Egzamin w formie ustnej u dr Marka Stefaniuka od 30.06.2008r. do 05.07.2008r. podział alfabetyczny Egzamin zaczyna sie od 8.15 pok.613

30.06.2008r. Adamiuk Emila - Duda Monika
01.07.2008r. Dudek Dorota - Kap Małgorzata
02.07.2008r. Karczmarczyk Dorota - łysiak Aneta
03.07.2008r. Mackiewicz Magdalena - Pyzio Marzena
04.07.2008r. Rak Aleksandra - Urbańska Wioleta
05.07.2008r. Wajda Bartosz - żmuda Bernadetta

Renata-starościna dnia Nie Cze 22, 2008 19:03, w całości zmieniany 2 razy

Podział osób na egzamin ,,Nauka organizacji i zarządzania""

30.06.2008r. Adamiuk Emila - Duda Monika

01.07.2008r. Dudek Dorota - Kap Małgorzata Magdalena

02.07.2008r. Karczmarczyk Dorota Beata - Łysiak Aneta

03.07.2008r. Mackiewicz Magdalena - Pyzio Marzena

04.07.2008r. Rak Aleksandra - Urbańska Wioleta

05.07.2008r. Wajda Bartosz Jakub - Żmuda Bernadetta

Dokładnie godzinę rozpoczęcia egzaminu i salę podam na najbliższym zjeździe. [/list

PAMAPOL "SIATKARZ" WIELUŃ

Czy Marcinkowska Aleksandra i Marcinkowska - Duda Aleksandra to te same osoby? rodzina? Z czystej ciekawości pytam.

Mistrzostwa Opolszczyzny 2008

Gra pojedyncza kobiet
1. Borkowska Kamila (KTS MOKSiR Zawadzkie)
2. Pinkosz Agnieszka (UKS Dalachów)
3. Świtała Anna (KTS MOKSiR Zawadzkie)
...
7. Iwasyszyn Katarzyna (UGKS Odra Brzeg)
13. Kawula Małgorzata (UGKS Odra Brzeg)
17. Kawula Jagoda (UGKS Odra Brzeg)
. Skotnicka Katarzyna (UGKS Odra Brzeg)

Gra pojedyncza mężczyzn
1. Iwaniuk Grzegorz (ZKS Wojtpol Korfantów)
2. Kasperowicz Jerzy (ZKS Wojtpol Korfantów)
3. Skiba Marek (MKS Sokół Niemodlin)
...
8. Duda Grzegorz (MKS Sokół Niemodlin)
10. Pacek Paweł (UGKS Odra Brzeg)
11. Pacek Krzysztof (UGKS Odra Brzeg)
13. Pająk Arkadiusz (UGKS Odra Brzeg)
. Iwasyszyn Wojciech (UGKS Odra Brzeg)

Gra podwójna kobiet
1. Borkowska Kamila, Świtała Anna (KTS MOKSiR Zawadzkie)
2. Andraczek Jessica (KTS MOKSiR Zawadzkie), Łacny Beata (LUKS MGOKSiR Korfantów)
3. Nowak Aleksandra, Szlapa Sylwia (LZS Victoria Chróścice)
. Orleańska Marta, Galus Patrycja (LZS Victoria Chróścice)
5. Kawula Jagoda, Iwasyszyn Katarzyna (UGKS Odra Brzeg)
9. Skotnicka Katarzyna, Kawula Małgorzata (UGKS Odra Brzeg)

Gra podwójna mężczyzn
1. Iwaniuk Grzegorz, Lebek Patryk (ZKS Wojtpol Korfantów)
2. Malinowski Kacper, Małolepszy Jędrzej (ZKS Wojtpol Korfantów)
3. Pacek Krzysztof, Pacek Paweł (UGKS Odra Brzeg)
4. Iwasyszyn Wojciech (UGKS Odra Brzeg), Skiba Marek (MKS Sokół Niemodlin)
5. Pająk Arkadiusz (UGKS Odra Brzeg), Gerlic Piotr (MKS Sokół Niemodlin)
. Borycka Dawid, Duda Grzegorz (MKS Sokół Niemodlin)

Gra mieszana
1. Borkowska Kamila (KTS MOKSiR Zawadzkie), Kasperowicz Jan (ZKS Wojtpol Korfantów)
2. Łacny Beata (LUKS MGOKSiR Korfantów), Iwaniuk Grzegorz (ZKS Wojtpol Korfantów)
3. Orleańska Marta (LZS Victoria Chróścice), Lebek Patryk (ZKS Wojtpol Korfantów)
4. Iwasyszyn Katarzyna, Pająk Arkadiusz (UGKS Odra Brzeg)
5. Kawula Jagoda, Pacek Krzysztof (UGKS Odra Brzeg)
9. Skotnicka Katarzyna, Pacek Paweł (UGKS Odra Brzeg)
. Pietrek Aneta (KTS MOKSiR Zawadzkie), Iwasyszyn Wojciech (UGKS Odra Brzeg)

Klasyfikacja klubowa
1. LZS Victoria Chróścice
2. KTS MOKSiR Zawadzkie
3. UGKS Odra Brzeg

Akademia Szachowa

Nic dodać nic ująć - Akademia Szachowa z roku na rok coraz bardziej zamyka się na nowych uczniów.
Aż 12 osób z 19 które tam są, urodziły się w latach 1993-1995. Dobrze pamiętam, że to właśnie z tych roczników w latach poprzednich było najwięcej powołań. Np. w roku 2005 w MPJ do lat 12 zajęcie przez T. Klepaczkę (ur. 1994) 14 miejsca(5-ty w swoim roczniku), dało mu powołanie do akademii. Dziś 11 latek nie może nawet marzyć o takiej gwiazdce z nieba.
Duża liczba powołań zapewne wpłynęła na wzrost poziomu w tych grupach wiekowych, a czas oddzielił ziarno od plew, dzięki czemu mamy naprawdę silną i sprawdzoną grupę juniorów. Tylko że czemu zaniechano działań na tak szeroką skalę w latach następnych i z roku na rok obcina się liczbę powołań wśród młodszych grup wiekowych? To, że ktoś zdobędzie medal na MPJ do lat 10-12 nie oznacza, że będzie w stanie utrzymać się na szczycie. Grupa powołań tak jak w w/w rocznikach powinna być większa, bo może się okazać, że z zainwestowanych w kogoś pieniędzy nie będzie żadnego pożytku. Przez przedwczesną redukcję, ktoś kto mógłby wypłynąć dzięki wsparciu PZSzach, może nigdy nie rozwinąć skrzydeł, a ktoś w kogo zainwestuje, może okazać sie leniem do potęgi.
Posegregowani rocznikami:
Klaudia KULON 1992
Katarzyna ADAMOWICZ 1993
Monika GŁUSZKO 1993
Marcel KANAREK 1993
Kinga ZAKOŚCIELNA 1993
Malvina CHRZĄSZCZ 1994
Alicja STODOLNIK 1994
Dariusz ŚWIERCZ 1994
Anna IWANOW 1995
Aleksandra LACH 1995
Hanna LEKS 1995
Magdalena MUCHA 1995
Jan MUSIAŁKIEWICZ 1995
Dominika STARCZEWSKA 1995
Angelika DZIODZIO 1996
Grzegorz NASUTA 1996
Ryszard EGGINK 1997
Dominik MARCZUK 1997
Jan Krzysztof DUDA 1998

Mistrzostwa Europy Juniorów 2005

Cytat:KOMUNIKAT W SPRAWIE WYJAZDU REPREZENTACJI POLSKI NA MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW W SZACHACH – HERCEG NOVI 13 – 23.09.2005

1. ZAWODNICY WYJEŻDŻAJĄCY NA KOSZT ZWIĄZKU

D10 Aleksandra Lach – trener A.Jakubiec

C10 Kamil Tomsia – trener M.Grabarczyk

D12 Sara Kowalska – trener M.Grabarczyk

C12 Michał Matuszewski – trener M.Grabarczyk

C12 Dariusz Świercz - trener A.Jakubiec

D14 Klaudia Kulon – trener P.Mickiewicz

C14 Piotr Nguyen – trener M.Matlak

D16 Anna Nawrot – trener L.Ostrowski

C16 Tomasz Warakomski – trener L.Ostrowski

C16 Michał Olszewski – trener M.Matlak

D18 Dorota Czarnota – trener W.Czarnota

C18 Wojciech Moranda – trener P.Mickiewicz

2. ZAWODNICY WYJEŻDŻAJĄCY NA KOSZT WŁASNY

Anna Iwanow

Jan Krzysztof Duda

Katarzyna Adamowicz

Michał Janczarski

Tomasz Witek

Marcel Kanarek

Zbigniew Strzemiecki *

Roman Mucha

Łukasz Tokarski *

Lidia Bryła *

Arkadiusz Leniart

Joanna Giemza

Hanna Leks

Paweł Czarnota

Michał Luch *

* czworo zaznaczonych zawodników nie zgłosiło jeszcze opieki trenerskiej, prosimy o pilne przekazanie wiadomości do biura PZSzach

3. WYJAZD JEST PLANOWANY AUTOKAREM 12 września o godzinie 19 z Katowic, powrót 24 września, osoby planujące przejazd własnym środkiem transportu są proszone o zgłoszenie tego faktu do biura PZSzach

4. Zawodnicy wyjeżdżający na koszt własny, trenerzy prywatni oraz rodzice wyjeżdżający z ekipą są zobowiązani do dokonania wpłaty pokrywającej koszt udziału w MEJ na konto PZSzach, do dnia 18 sierpnia 2005 r.

5. Osoby wyjeżdżające są proszone o przesłanie do biura PZSzach (fax, e-mail) nr paszportu i zaświadczeń lekarskich potwierdzających możliwość udziału w zawodach oraz fotografii, a rodzice zawodników niepełnoletnich o przygotowanie na wyjazd oświadczeń o przekazaniu opieki nad dzieckiem trenerowi.

6. Kierownikiem ekipy jest wiceprezes PZSzach p. Jacek Bielczyk

Wiceprezes ds. Młodzieży i Szkolenia

Piotr Zieliński

Wyniki egzaminów i zaliczeń.

1. Adamus Katarzyna 4 2.0 niedostateczna
2. Bandyk Ewelina 37 4.5 dobra plus
3. Barlik Wojciech 45 5.0 bardzo dobra
4. Brociek Damian 12 2.0 niedostateczna
5. Bugajak Kamil 11 2.0 niedostateczna
6. Caba Norbert 26 3.0 dostateczna
7. Cebula Ewa 31 3.5 dostateczna plus
8. Chmiest Gabriela 23 3.0 dostateczna
9. Chyc Anna 32 4.0 dobra
10. Czajka Szczepan 22 2.0 niedostateczna
11. Drozd Arkadiusz 18 2.0 niedostateczna
12. Duda Joanna 29 3.5 dostateczna plus
13. Dziecieliński Michał 38 4.5 dobra plus
14. Frej Katarzyna 17 2.0 niedostateczna
15. Hołyst Andrzej 19 2.0 niedostateczna
16. Honkisz Monika 21 2.0 niedostateczna
17. Jachym Kamil 19 2.0 niedostateczna
18. Kajmowicz Jakub 33 4.0 dobra
19. Karwacki Krzysztof 20 2.0 niedostateczna
20. Kawala Wojciech 34 4.0 dobra
21. Kiecka Dominika 24 3.0 dostateczna
22. Klocek Anna 26 3.0 dostateczna
23. Kowalska Olga 29 3.5 dostateczna plus
24. Kura Agnieszka 35 4.0 dobra
25. Kwiatkowski Mirosław 10 2.0 niedostateczna
26. Latko Aleksandra 7 2.0 niedostateczna
27. Łojko Dawid 36 4.0 dobra
28. Łukaszuk Hanna 32 4.0 dobra
29. Nowak Magdalena 20 2.0 niedostateczna
30. Olesińska Paula 27 3.0 dostateczna
31. Oprządek Dominika 18 2.0 niedostateczna
32. Ożóg-Żukowska Anna 9 2.0 niedostateczna
33. Pajączek Beata 22 2.0 niedostateczna
34. Pająk Ewa 31 3.5 dostateczna plus
35. Piektrzak Adrian 3 2.0 niedostateczna
36. Pisz Justyna 43 5.0 bardzo dobra
37. Placek Beata 29 3.5 dostateczna plus
38. Puszcz Agnieszka 14 2.0 niedostateczna
39. Rospodnek Agata 22 2.0 niedostateczna
40. Słomska Magdalena 39 4.5 dobra plus
41. Stec Barłomiej 11 2.0 niedostateczna
42. Stopka Renata 19 2.0 niedostateczna
43. Szczęśniak Sonia 45 5.0 bardzo dobra
44. Szczotowski Dariusz 24 3.0 dostateczna
45. Tuszyński Jan 15 2.0 niedostateczna
46. Węglarz Jacek 27 3.0 dostateczna
47. Woźniak Krzysztof 15 2.0 niedostateczna
48. Zając Joanna 38 4.5 dobra plus
49. Zasępa Tomasz 21 2.0 niedostateczna
50. Żelazkiewicz Beata 36 4.0 dobra

Skala
0-22 niedostateczna
23-27 dostateczna
28-31 dostateczna plus
32-36 dobra
37-41 dobra plus
42-45 bardzo dobra

Wątek wyborczy!

Dolnośląscy politycy w rządzie i komisjach

wsz, mih 2007-11-14, ostatnia aktualizacja 2007-11-14 18:20

Pewne miejsca w gabinecie Donalda Tuska mają wrocławscy posłowie PO Grzegorz Schetyna i Bogdan Zdrojewski. Prawdopodobnie dołączy do nich Jarosław Duda. Posłowie z Dolnego Śląska pokierują także sejmowymi komisjami.

Jak się dowiedzieliśmy, Jarosławowi Dudzie zaproponowano stanowisko wiceministra pracy i polityki społecznej. Jeśli obejmie tę funkcję, zostanie jednocześnie pełnomocnikiem rządu do spraw osób niepełnosprawnych. Wybór nie jest zaskoczeniem, bo Duda od lat zajmuje się sprawami polityki społecznej. Przez kilka lat kierował Miejskim Zarządem Domów Pomocy Społecznej we Wrocławiu, w rządzie Jerzego Buzka był wiceprezesem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wcześniej spekulowano, że do Ministerstwa Pracy może trafić inny wrocławski poseł PO Sławomir Piechota. Z naszych informacji wynika jednak, że Piechota, uważany w PO za jednego z najlepszych ekspertów w sprawach społecznych, zostanie przewodniczącym wielkiej sejmowej komisji polityki społecznej, do której po burzliwej debacie Sejm włączył w środę jeszcze dwie inne - pracy oraz rodziny i praw kobiet.

Jedną z najważniejszych sejmowych komisji - finansów publicznych - pokieruje wałbrzyski poseł PO Zbigniew Chlebowski. Jego zadaniem ma być przeprowadzenie przez Sejm poprawek budżetowych zaproponowanych przez rząd. Chlebowski będzie jednak szefem komisji najdłużej do stycznia, kiedy minie termin uchwalenia budżetu. Wtedy szefem prestiżowej komisji finansów ma zostać inny wałbrzyski poseł PO, 35-letni Jakub Szulc. W poprzedniej kadencji Szulc ściśle współpracował z Chlebowskim. W prezydium sejmowej komisji finansów publicznych znalazła się wczoraj także posłanka PiS-u z Wrocławia Aleksandra Natalii-Świat, która w poprzedniej kadencji była jej przewodniczącą.

Źródło: Gazeta Wyborcza Wrocław

http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,4673240.html

Wątek wyborczy!

Nasi w rządzie Tuska

Nigdy dotąd nie rządziło nami tylu Dolnoślązaków. Pod kontrolą mamy kulturę, policję i pieniądze.
Grzegorz Schetyna i Bogdan Zdrojewski, wrocławscy politycy Platformy Obywatelskiej, mają od wczoraj teki ministrów. Pierwszy, zgodnie z zapowiedziami, został szefem resortu spraw wewnętrznych i administracji. Drugi jest ministrem kultury i dziedzictwa narodowego.
Ale dwaj wrocławscy ministrowie to dopiero początek dolnośląskiego desantu do stolicy. W kolejce stoi już wrocławianin Jarosław Duda. Ma być wiceministrem pracy i polityki społecznej. W gabinecie Donalda Tuska będzie odpowiadał m.in. za sprawy osób niepełnosprawnych. Wiceministrem będzie też generał Adam Rapacki, były szef dolnośląskiej policji. Schetyna ma dla niego miejsce w resorcie spraw wewnętrznych. Inny były dolnośląski szef policji, generał Andrzej Matejuk, jest jednym z faworytów do fotela komendanta głównego.
Dolny Śląsk będzie miał pod kontrolą nie tylko policję i kulturę, ale i pieniądze. W sejmowej komisji finansów mamy pięciu posłów. Z Dolnego Śląska jest szef tej komisji, Zbigniew Chlebowski i jej wiceprzewodnicząca, Aleksandra Natalli-Świat z opozycyjnego Prawa i Sprawiedliwości. Andrzej Łoś, marszałek województwa, już zaciera ręce. Liczy na pieniądze na drogę Bielany - Łany - Długołęka, czyli wschodniej obwodnicy Wrocławia. - Ważne są też drogi ekspresowe z Wrocławia do Poznania oraz do Łodzi i Warszawy. To priorytet przed Euro 2012 - zaznacza. W kolejce po pieniądze stoją też nasi kolejarze. Chcą wyremontować wrocławski Dworzec Główny, wybudować nową stację na Maślicach i naprawić wreszcie tory do Wałbrzycha i Jeleniej Góry.

Michał Gigołła - POLSKA Gazeta Wrocławska

http://wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/790285.html

grupy szkolne - praktyki

grupa 1:
Adamowicz Agata
Adamska Sylwia
Angier Monika
Bajorek Andrzelika
Bania Agnieszka
Białota Katarzyna
Blezień Renata
Buda Katarzyna
Buła Ewa
Burzyńska Agnieszka

grupa 2:
Byrtek Edyta
Chludek Justyna
Chowaniec Mariola
Ciarach Anna
Cichoń Wioletta
Dachowska Anna
Długopolska Agnieszka
Drąg Sylwia
Duda Agata
Durczyk Agnieszka

grupa 3:
Dworska Urszula
Dybek Karolina
Dydowicz Anna
Dziubla-Piątek Klaudyna
Florian Aleksandra
Fornal Anna
Fudala Rafał
Gąsiorek Agnieszka
Gębarowska Monika
Gliwa Barbara

grupa 4:
Głowacka Joanna
Godlewska Katarzyna
Góra Joanna
Górka Agnieszka
Grabowska Ewelina
Hodana Monika
Jadach Jolanta
Jakubiec Anna
Janikowska Justyna
Jaworska Izabela

grupa 5:
Jurek Marta
Kaczyńska Magdalena
Kaleta Justyna
Kalinowska Katarzyna
Kardasz Joanna
Kasztelewicz Anna
Kępys Michalina
Kliś Małgorzata
Kmiecik Katarzyna
Kołodziej Monika

grupa 6:
Korbel Agnieszka
Kowal Agata
Langowicz Malwina
Lichota Ligia
Lis Kamila
Luberda Magdalena
Łączyńska Małgorzata
Machaczka Anna
Małek Paulina

grupa 7:
Markowska Justyna
Marszalik Anna
Maślanka Katarzyna
Mazgaj Katarzyna
Maziarz Sylwia
Michalczyk Ewelina
Mikosz Justyna
Moczadło Magdalena
Mrozowski Maciej
Mularz Anna

grupa 8:
Myśliwiec Katarzyna
Niemczyk Barbara
Nowak Dorota
Nycz Małgorzata
Pach Ewelina
Pankowska Magdalena
Pasierb Aleksandra
Pokrywka Justyna
Ramocińska Marta
Rapacz Justyna

grupa 9:
Rempała Kinga
Robak Dominika
Rokosz Magdalena
Rosa Anna
Sikora Angelika
Skałka Tamara
Smółka Monika
Stanek Katarzyna
Starzec Jolanta
Staszek Krystyna

grupa 10:
Stolarczyk Mariola
Strumińska Magdalena
Syrowy Joanna
Szczurek Edyta
Szot Katarzyna
Sztuka Małgorzata
Szuścik Małgorzata
Święcicka Anna
Tabor Kamila
Tarsa Agnieszka
Wachowicz Gabriela
Wacławczyk Agnieszka
Warchoł Katarzyna

grupa 11:
Węgrzynowicz Dorota
Wilusz Aneta
Wiśniowska Katarzyna
Witek Joanna
Włosińska Małgorzata
Wolak Justyna
Wójcik Mariola
Zajda Dorota
Zapiór Justyna
Zduleczna Monika
Zoń Barbara
Żbik Karolina
Żmuda Sabina

Wyniki z koło od Żyły

Augustynowicz Emilia 4

Białobrzeski Sebastian 3

Bielasta Małgorzata 2

Błaszczykiewicz Natalia 4

Bolczak Martyna 3

Bogórska Paulina 2

Borczak Alicja

Borowsk Robert 3

Browarek Karolina 4

Brzozowski Radosław

Choruży Marta 4

Chowaniec Dominik 3

Chrzanowska Weronika 3

Ciećwierz Marek

Dardzińska Izabela 4

Dobkowska Katarzyna 2

Dobrzyński Tomasz 3

Duda Damian Michał 3

Durka Tomasz 2

Dutkowska Olga 3

Dziedzic Joanna 3

Graczyk Klaudia 3

Grosfeld Radosław 5

Grzywacz Magdalena 5

Harasim Piotr 3

Jodko Marta 3

Karólewski Piotr 4

Karpińska Agnieszka 4

Karpińska Anna 4

Kobus Milena 3

Koch Katarzyna 3

Kołtuniak Maja 3

Kompa Patryk 3

Korękiewicz Katarzyna 3

Kotowicz Marcin 3

Krukowska Malwina 3

Kuzyk Agnieszka

Łukasiak Julita 4

Marcinkowska Anna 3

Matuszewska Beata 3

Mierzejek Agnieszka 4

Milewicz Karolina 2

Miszkiewicz Krzysztof

Mi¶ciur Piotr

Nieradko Łukasz 3

Nikraszewicz Artur

Nowak Paulina 3

Nowicki Marcin 3

Olender Ewelina 2

Olszewska Kinga

Pędzich Mariusz 2

Pietrzak Milena 3

Piotrowicz Paulina 3

Przybyszewski Daniel 2

Pusio Magdalena 4

Romańczuk Anna 3

Siekierska Aneta 4

Sienkiewicz Marcin 3

Siwik Jakub 3

Skorupski Krystian 4

Skrypko Magdalena 3

Skwarek Natalia 3

Smulska Sylwia 3

Sobotka Tomasz 3

Stępień Ewelina 3

Strzelczyk Agnieszka 4

Szych Natalia 2

Tiomkin-Fenicka Olga 5

Tkaczuk Marta 2

Wa¶kiewicz Irena 3

Wejngold-WołodkiewiczWioletta 5

Welk Natalia 3

Witkowska Paulina 3

Wlizło Aleksandra 3

Woja Justyna 3

Wojciechowska Ewelina 3

Wojtowicz Krystian 3

WoĄniak Patrycja 3

Zachłowska Anna 3

Zaj±czkowska Ewelina 3

Zalewska Beata 2

Zapa¶nik-Baron Anna 3

Zasadzka Ewa 3

Zdunkowska Milena 4

Zwierzchowska Paulina 4

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Cytat: A jakie są typy. I na jakich typów możemy głosować? Jest jakaś lista, czy coś?



Kandydaci w naszym okręgu (Wielkopolska)

Libertas:
SOBECKA Anna
ZALEWSKA Mieczysława Maria
RUCIŃSKI Andrzej
SKOCZYLAS Rafał
DZIĘCZKOWSKI Andrzej
KUBIAK Monika Ewa
WEŁNIAK Violetta Maria
HERNACKI Błażej
LUBIŃSKI Daniel
GOLIS Ryszard Marian

PO:
KACZMAREK Filip Andrzej
JĘDRZEJEWSKA Sidonia Elżbieta
LIPIŃSKI Dariusz Tadeusz
SAPIŃSKI Grzegorz Marcin
JORDAN Waldemar Bogusław
DĄBROWSKI Maciej
DUDA Adam Michał
BUDASZ Tomasz Jakub
WILKOSZARSKA Krystyna
STĘPIEŃ Jerzy

PPP:
POPIÓŁKOWSKA Mariola Teresa
SROKA Eugeniusz
KUCHARSKA Ewa
DUDZIAK Zofia Teresa
NOWAK Marek Rufin
BŁOTNA Klaudia Ewa
BOGDAN Marek Piotr
SMOLIŃSKA Teresa
ŁUKASZCZYK Roman
BUDNY Leszek

PSL:
GRZYB Andrzej Marian
TOMICKI Marek Stanisław
BŁOCHOWIAK Arkadiusz Stanisław
HERMASZCZUK Julian Marian
WALKOWSKI Piotr
MARSZAŁEK Franciszek
KUBIAK Andrzej
PASZYK Krzysztof Michał
CISZAK Mariusz
KIN Andrzej

Prawica RP:
TOMCZAK Witold
KRZYŻAŃSKI Andrzej
ROMASZKIEWICZ Helena
RUCZAJ Alicja
GRUDZIŃSKI Edward
LESZCZEWICZ Adam
MACIEJEWSKA Halina
SOSIŃSKI Tomasz
PLEWA Paweł
NOWAK Anita

PiS:
SZYMAŃSKI Konrad Krzysztof
TRYBUŁA Zbigniew Andrzej
HOFMAN Adam
JACYNA-ONYSZKIEWICZ Zbigniew
BUDNER Margareta
CIECHANOWSKI Jacek Tadeusz
GÓRSKI Tomasz
KUCHARSKI Dariusz Piotr
SZCZOT Sławomir
KRACZKOWSKI Maks

Samoobrona:
AUMILLER Andrzej Kordian
JUSZKIEWICZ Józef Witold
ORKOWSKI Józef Wojciech
OLEJNIK Małgorzata
WACHOWIAK Krzysztof Wojciech
WAWRZYNIAK Radosław Józef
ANDRZEJEWSKI Piotr
WAWRZYNIAK Benedykt
BIELAWSKI Wiesław Tadeusz
KRÓLICZAK Henryk

UPR:
JÓZWIAK Bartosz
DŁUGOSZ Rafał Tomasz
GAŁKOWSKI Krzysztof
SZYMKOWIAK-WIERZBA Izabela
BIAŁY Przemysław
TYLAK Alicja
PRANKE Juliusz
SZWARC Konrad Mateusz
ANIOŁ Maria
GROCKI Grzegorz

Centrolewica:
PUSZ Sylwia
KRETKOWSKA Katarzyna
SOŁTYSIAK Aleksandra Marta
AJCHLER Przemysław
MIKOŁAJEWSKI Jerzy Andrzej
JAŁOSZYŃSKI Dominik Jan
ŁUKASZEWSKA Marzena Katarzyna
STĘPIEŃ Mirosława Dorota
DEMBNY Artur
HERBERHOLZ Dominik

SLD-UP:
SIWIEC Marek Maciej
PAŁASZ Kazimierz Czesław
RZEMYKOWSKI Tadeusz
KACZMAREK Karolina Joanna
RUSIECKI Grzegorz Stanisław
KAMIŃSKI Ryszard
WAJS Józef Włodzimierz
KOSZLAJDA Apolinary
MARKOWICZ Jerzy Antoni
NACZAS Łukasz Piotr

IV Runda SMT 2007 - 12.08.2007

Impreza coraz bliżej , zgłoszonych coraz więcej , czyli to o czymś świadczy

Aktualna lista zgłoszeń :

1. Maciej Sordyl / Łukasz Królicki - Renault Clio 1.8
2. Tomasz Mrzyglód / Dawid Sołtysek - Citroen Xsara Sport 2.0
3. Szywacz Łukasz / Miguła Błażej - Fiat Seicento
4. Rafał Kręcioch / Konrad Przebinda Opel Astra GSI
5. Tomasz Nogala / Zbyszek Majdak Fiat CCS 1.1
6. Michał Porzycki / Kamil Haśkiewicz Fiat CCS 1.2
7. Sosnowski Henryk / Miroslaw Ciucka - Fiat 126p 650
8. Sieracki Dariusz / Marcin Broda - Renault Clio
9. Lucjan Darosz / Łukasz Zmilczak - Peugeot 106 Rallye 1.6
10. Anna Żak / ? - Fiat 126 p 650
11. Mateusz Dłutko / ? - Honda Civic 1.3
12. Kamil Dłutko / ? - Hyundai i30 1.6
13. Jerzy Tomaszczyk / Mateusz Martynek - Fiat 126p 650
14. Jan Wojsa / Aleksandra Karbowska - Suzuki Swift 1.3
15. Jacek Siemiec / Lucjan Lenar - CCS
16. Jacek Swacha/ ? - Fiat 126p 900
17. Michał Szałaśny / Roman Handzlik - Opel Astra 2.0
18. Wojciech Sadłek / Grzegorz Sadłek - Fiat CC 900
19. Piotr Kocot / Aneta Marcol Fiat SCS 1.1
20. Maciej Palion / ? - Citroen Saxo 1.6
21. Rafał Wiciński / Piotr Bryła - Peugeot 106 1.6
22. Bartłomiej Luty / Jarek Luty - Fiat 126p 650
23. Robert Kucharczyk / Jarosław Wnuk - Peugeot 106 1.6
24. Tomasz Kwiecień / Angelika Pilarska - Honda Civic 1.6
25. Marcin Polak / Anna Żak - Fiat 126p 650
26. Szymon Uchyła / Barbara Uchyła - Opel Corsa 1.6
27. Marek Stolorz / Karol Koszyk - VW Golf VR6
28. Krzysztof Cyroń / Adam Gabor - Opel Astra GSI
29. Dariusz Salecki / ? - Fiat 126p 650
30. Andrzej Palka / ? - FIAT 125p
31. Arkadiusz Henć / Justyna Haase - Renault Clio 1.6
32. Kastelik Przemysław / Kastelik Artur - Fiat CC 900
33. Jakub Kozielski / ? - Honda CRX 1.6
34. Michał Paciej / ? - Citroen AX GT
35. Przemek Bugajski / ? - Citroen Saxo VTS
36. Robert Kulik / ? - 126p900
37. Marcin Kubarski / Konrad Kubarski - Fiat 126p 650
38. Janusz Słupek / Magda Słupek - Fiat 126p 650
39. Dawid Marciński / ? - Subaru Impreza STi
40. Tomasz Nowiński / Maciej Kozieł - Fiat Seicento Sporting
41. Maciej Spychałowicz / Mateusz Solarczyk - Suzuki swift 1.3
42. Piotr Janik / Karol Tomal - Fiat Seicento Sporting
43. Frask Krzysztof / ? - Fiat CC 900
44. Michał Duda / ? - Fiat 126p 650
45. Bartłomiej Gorajczyk / ? - Mitsubishi Lancer Evo VIII
46. Krystian Jarnot / ? - Fiat 126p 650
47. Łukasz Wolny / Katarzyna Brozdowska - Suzuki Swift 1.3
48. Radecki Mateusz / ? - Fiat 126p 650
49. Kapłan Leszek / ? - Suzuki Swift 1.3
50. Świder Marcin / ? - Citroen Saxo VTS
51. Jabłoński Andrzej / ? - Honda Civic Type R
52. Piotr Obrączka / Kamil Naturalny - Fiat 126p 650
53. Grzegorz Miksa / Wojciech Janicki - Opel Astra GSI

wyniki turnieju w Oleśnie

Rookie Doubles:

1. Rafał Fudala/Mateusz Fudala ( 2 )
2. Aleksandra Stalmarska/Marcin Nawrot ( 3 )
3. Sebastian Bergiel/Sebastian Koćwin ( 5 )
4. Martyna Hober/Mariusz Makuch ( 4 )
5-6. Krzysztof Górecki/Sławomir Kopeć
5-6. Artur Barabasz/Mariusz Barabasz ( 1 )
7-8. Dariusz Fudala/Albert Jakubiak
7-8. Mateusz Duda/Michał Słychań
9-12. Dominik Kasprzycki/Cyprian Nowak
9-12. Andrzej Liberka/Łukasz Rabiega
9-12. Rafał Wollner/Sławomir Szczepanik
9-12. Zuzanna Sneka/Marcin Talik
13-16. Tomasz Grzanka/Dariusz Zawada
13-16. Maciej Gajda/Piotr Suda
13-16. Tomasz Zabawa/Piotr Polaczek
13-16. Tomasz Bryś/Łukasz Gondzia
17-20. Bartosz Janik/Paweł Górniak
17-20. Anna Kudlińska/Łukasz Podsiadło
17-20. Marek Kotara/Magdalena Edelman
17-20. Łukasz Huć/Adam Maliński

Open Doubles:

1. Stanisław Jaworski/Paweł Sielski ( 2 )
2. Magdalena Sobczyk/Konrad Michalik ( 13 )
3. Kacper Grzebiela/Agnieszka Rutowska ( 4 )
4. Mateusz Mazur/Waldemar Nowak ( 6 )
5-6. Marcin Rokoszewski/Łukasz Tomczuk ( 5 )
5-6. Cezary Bdzikot/Patryk Sawicki ( 9 )
7-8. Jakub Ziencikiewicz/Filip Kubiatowicz ( 1 )
7-8. Bartosz Kasprzyk/Dawid Przybysz ( 14 )
9-12. Agata Ćwiąkała/Maciej Noiszewski ( 3 )
9-12. Michał Urbaniak/Paweł Jóźwiak ( 7 )
9-12. Augustyn Pitak/Arkadiusz Pitak ( 11 )
9-12. Barbara Kurtyka/Paweł Madej ( 15 )
13-16. Paweł Iwanow/Sławomir Szmyt ( 12 )
13-16. Aleksandra Stalmarska/Paweł Gąsior ( 16 )
13-16. Tomasz Goliszek/Jakub Krzysiak ( 17 )
13-16. Bogumił Frej/Mateusz Malinowski ( 18 )
17-24. Rafał Pawełek/Marcin Książek ( 8 )
17-24. Joanna Boczkowska/Andrzej Reczuch ( 10 )
17-24. Artur Barabasz/Mariusz Barabasz ( 20 )
17-24. Rafał Fudala/Mateusz Fudala ( 21 )
17-24. Sebastian Koćwin/Sebastian Bergiel ( 24 )
17-24. Dominik Kasprzycki/Cyprian Nowak
17-24. Krzysztof Górecki/Sławomir Kopeć
17-24. Rafał Wollner/Sławomir Szczepanik
25-32. Marcin Meller/Dariusz Jóźwiak ( 19 )
25-32. Martyna Hober/Mariusz Makuch ( 23 )
25-32. Andrzej Liberka/Łukasz Rabiega
25-32. Dawid Fudala/Albert Jakubiak
25-32. Łukasz Huć/Adam Maliński
25-32. Tomasz Zabawa/Piotr Polaczek
25-32. Tomasz Bryś/Łukasz Gondzia
25-32. M.Małyska/P.Dembowski
33-36. Krzysztof Demczyszyn/Marcin Nawrot ( 22 )
33-36. Bartosz Janik/Paweł Górniak
33-36. Maciej Gajdeczka*/Piotr Suda
33-36. J.Świtała/M.Bąk

Szkoda, że tak mało ludzi z samego Opola - no ale z czasem może uda się to zmienić pozdro

Konkursy plastyczne

Witam serdecznie.
Przedstawiam wyniki II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsze bajki”.
Na konkurs wpłynęło 313 prac z całej Polski. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział. Prace były przepiękne i wybór tych najlepszych okazał się bardzo trudny.
Mam jednak kilka uwag:
1. Proszę pamiętać, że prace na poczcie są przerzucane z miejsca na miejsce i nikt się nimi nie martwi. Niestety kilka przesyłek dotarło do mnie bardzo podniszczonych.
2. Dostałam paczkę, która była „wzmocniona” zszywkami. Nie udało mi się uratować tych prac. Zszywacz je najzwyczajniej w świecie zniszczył.
3. Proszę nie naklejać na przedniej stronie pracy karteczek z nazwiskiem autora i danymi szkoły – taka praca jest bez wartości.
4. Dostałam także prace, które nie powinny się nazywać konkursowymi ( myślę, ze trochę samokrytyki też jest nam potrzebne).
Wyniki:
I miejsca:
ZS w Pyskowicach – Patrycja Poczkai
SP nr 3 w Bieruniu – Sandra Paw
KSP w Gdyni – Kalina Rutkowska
G w Zabłudowie – Marlena Oleksy
SP nr 5 w Chełmie – Agnieszka Kowalczuk

II miejsca
SP nr 19 w Białystoku – Wiktoria Kamińska
SP nr 162 w Krakowie – Aleksandra Zawiła
ŚŚ w Chełmku – Kamil Czechowicz
SP w Bojszowach – Maria Wyleżuch
PSP nr 3 w Stalowej Woli – Patryk Basak

III miejsca
ZSS w Limanowej – Agnieszka Dudzińska
SP nr 1 w Mysłowicach – Milena Pyka
PSP w Morzyskach – Kinga Zachara
SP w Bojszowach – Żaneta Tomala
SP nr 32 w Katowicach – Marek Balon

Wyróżnienia:
GP nr 2 w Świnoujściu – Agnieszka Drzewicka
G w Reczu – Weronika Gabryszczak
SP w Ugoszczu – Dawid Rumocki
SP w Krokocicach (Szadek) – Natalia Wiśniak
SP nr 3 Mikołów – Natalia Knapik
ŚŚ w Chełmku – Mateusz Olszak
ZPO w Jurkowie – Adrianna Lach
ZSP w Pleszewie – Aleksandra Karbowska
ZSS w Istebnej – Paulina Borowska
SP nr 36 w Krakowie – Julita Duda
SP nr 7 w Lublinie – Eliza Kołodziej
G w Opatowie – Anna Udała
ZPO w Jurkowie – Katarzyna Piechówka
SP nr 32 w Katowicach – Dominika Nikłos
SP nr 152 w Krakowie – Elżbieta Ćwik

Nagrody zostaną wysłane pocztą. Ze względu na strajk pocztowców proszę o cierpliwość. Dziękuję wszystkim. Zapraszam do następnego konkursu za rok.
PS. Jeżeli znajdziecie błędy w nazwiskach to proszę o informację.
Organizatorki: Joanna Hoffmann, Bernadeta Skrobol

praktyki dla II roku AK - dr Turlejska

Ok, mam odpowiedź od Turlejskiej, to, co wysłała do Domów Kultury:

Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego zwraca się z uprzejmą prośbą o umożliwienie realizacji praktyk w Państwa placówce następującym studentom specjalności Animacja Kultury:

Pani Dyrektor Ewa Różańska
Staromiejskie Centrum Kultury
ul. H. Wietora 13/15, 31-067 Kraków

1. Michał Brańka,
2. Sonia Parwicka,
3. Weronika Maziarczyk,
4. Alicja Borzym,
5. Karolina Gajda,
6. Katarzyna Banaś,
7. Aleksandra Idzikowska,
8. Kinga Kałuska,
9. Joanna Pierzga

Pani Dyrektor Małgorzata Jezutek
Ośrodek Kultury Nowa Huta
Os. Zgody 1 31-949 Kraków

1. Gloria Brzezińska,
2. Paweł Duda,
3. Ewelina Marć

Pani Marta Perucka - Tytko
Dom Kultury „Podgórze”
ul. Krasickiego 18/20 30-027 Kraków

1. Agnieszka Zniszczoł,
2. Katarzyna Magryta,
3. Katarzyna Grygny,
4. Joanna Fiema,
5. Grzegorz Mościcki,
6. Paweł Woźniak,
7. Katarzyna Smołucha,
8. Małgorzata Kwiecień,
9. Daniel Starczewski,
10. Dorota Jastrzębska,
11. Aleksandra Pobiedzińska

Pan Dyrektor Janusz Paluch
ŚródmiejskiOśrodek Kultury
ul. Mikołajska 2 31-027 Kraków

1. Ewelina Wilk,
2. Teresa Poniewierska,
3. Anna Marczyńska,
4. Alicja Lasyk,
5. Wojciech Janas,
6. Małgorzata Cygan,
7. Beata Gwóźdź,
8. Justyna Janeczko

Pan Dyrektor Andrzej Radniecki
Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
Ul. Papiernicza 2 31-221 Kraków

1. Magdalena Kercz,
2. Dorota Bulak,
3. Edyta Woźniak,
4. Adam Folwarczny,
5. Beata Kunc

Spotkanie organizacyjne w instytucjach odbędzie się 12.12.2008 o godz 14:00
Obecność obowiązkowa.

Egzamin Antoniszyn

Podsumowując:

1. Pan prof. potrzebuje około dwóch dni na stwierdzenie tego kto wygrał konkurs notatkowy.

2. Wszyscy mają komplet obecności poza MAGDĄ, PAULINĄ I AGNIESZKĄ S.

3. Egzamin Ci co chcą piszą 19.01 o 10:50, a Ci którzy nie dadzą rady się nauczyć mogą pisać 2.02.2009 godz. 10:00 - 12:00

4. Egzamin poprawkowy 21.02.2009 o godz. 10:00 pokój 14

5. Referaty zrobili:
1. „Swapy” – Aleksandra Wawrzkiewicz
2. „Opcje” – Anna Jezusek
3. „Kontrakty forward i futures oraz derywaty” – Dariusz Bala
4. „Papiery wartościowe” - Estera Winkler
5. „Obligacje” – Anna Kwiecińska
6. „Akcje” – Przemysław Kurzyński
7. „Listy zastawowe” – Edyta Blachecka
8. „Kwity depozytowe” – Karolina Hajduk
9. „Certyfikat inwestycyjny” – Kamil Iwanowicz
10. „Certyfikat depozytowy” – Krzysztof Hyla
11. „Weksle” – Joanna Jonisek
12. „Kredyty hipoteczne w Polsce” – Sebastian Zieliński
13. „Warranty subskrypcyjne” – Agnieszka Jurczyk
14. „Bony Skarbowe” – Klaudia Duda

Referaty o giełdach:

15. „Frankfurt” - Piotr Pach
16. „Londyn” – Katarzyna Grzeżułkowska
17. „Chicago” – Bogumiła Lubczyk
18. „Tokio” – Natalia Matuszak
19. „Sydney” – Justyna Woszek
20. „Toronto” – Paulina Pastusiak
21. „Euronext” – Magdalena Dyktyńska
22. „Budapeszt” – Sebastian Britner
23. „Moskwa” – Kamila Lepich
24. „Nowy York” – Anna Jaeger
25. „Madryt” – Ewa Bejma

Referatów nie przygotowali:
1. Piotr Kusbert
2. Agnieszka Sienkiewicz


Grupy z prognozowania

Domyslam sie że już widzieliście plan, pozostawie go bez komentarza.

Po pierwsze mamy w planie bład wiec w poniedziałek nie ma żadnego wykładu tylko same ćwiczenia a wykład jest razem z innymi specjalizacjami w piątek.

Po drugie postaram sie przenieśc ćwiczenia z poniedziałku na środę o ile to bedzie możliwe tak żeby poniedziałek mieć wolny. Patrzyłam na sale i jest 4 wolna wiec może udałoby sie 1 grupe przenieśc przed wykładem drugą po wykładzie. Wszystko okarze sie w poniedziałek jak pogadam z prowadzącą.

Po trzecie ponizej umieszczam podział na 2 grupy ćwiczeniowe niewiele sie one różnia między podziałem na seminaria jednak tutaj brałam pod uwage czy ktoś jest na miejscu badz czy dojeżdza. Jesli uda mi sie przenieśc te zajecia to grupa dojezdzajaca bedzie je miła przed wykładem grupa na miejsu po ( no ale o tym to dopiero w poniedziałek Wam powiem). Jeżeli komuś nie bedzie coś pasowało to zmiany mogą byc tylko na zasadzie wymiany z osoba z innej grupy. Dobrze by było żebyście dali mi wczesniej znać tzn do niedzieli bo bede drukować te listy wiec chce je już miec aktualne.

Grupa która przychodzi w poniedziałek na 12:30:
Belska Wioleta
Bryja Agnieszka
Czaja Mateusz
Duda Justyna
Fogel Adam
Kaleta Barbara
Kołodziej Marek
Malinowska Anna
Wiencek Sabina
Wiesiołek Małgorzata
Wiśniewska Ewelina
Zych Dominika

Grupa która przychodzi w poniedziałek na 14:00
Dyluś Bartłomiej
Jagieła Agnieszka
Lenarczyk Maciej
Lisiecka Anna
Łazarek Mateusz
Malinowska Klaudia
Ochman Iwona
Plata Aleksandra
Rębisz Ewa
Surówka Olga
Szulc Justyna
Topór Wioleta
Zalewski Bartosz
To będą zajecia organizacyjne wiec nie martwcie sie że nie zdążycie na egzamin. Reszte informacji podam jak sie umowie z gosciem z własności intelektualnej.

Rajdowe i wyścigowe klany

relacje ojciec - syn np.:
Wiesław Stec - Mariusz Stec
Lech Koraszewski - Jacek Koraszewski
Jan Kościuszko - Michał Kościuszko
Tadeusz Myszkier - Tomasz Myszkier i Wojciech Myszkier
Ryszard Granica - Piotr Granica i Sebastian Granica
Adam Polak - Robert Polak
Krzysztof Komornicki - Łukasz Komornicki
Włodzimierz Groblewski - Krzysztof Groblewski
Henryk Pineles - Jarosław Pineles
Hieronim Kochański - Maurycy Kochański
Zbigniew Grzyb(dyr. Rajdu Rzesz.) - Grzegorz Grzyb
Zbigniew Baran - Jarosław Baran i Maciej Baran
Bohdan Ludwiczak - Mateusz Ludwiczak
Zenon Sawicki - Damian Sawicki
Stanisław Lisowski - Henryk Lisowski - Tomasz Lisowski
Andrzej Buziuk - Jakub Buziuk
Lesław Orski - Krzysztof Orski
Wojciech Bełtowski - Marcin Bełtowski
Andrzej Lubiak - Maciej Lubiak
Piotr Jaroszewicz(premier w PRL) - Andrzej Jaroszewicz
Wacław Podolski - Rafał Podolski i Robert Podolski
Janusz Szerla - Michał Szerla
Zbigniew Kotarba - Łukasz Kotarba
Józef Kus - Robert Kus
Krzysztof Oleksowicz - Maciej Oleksowicz
Zbigniew Maliński - Rafał Maliński

relacje ojciec - córka np.:
Marek Kusiak - Magdalena Kusiak
Henryk Mandera - Natalia Mandera
Marian Bublewicz - Beata Bublewicz(poseł RP)

relacje brat - brat np.:
Wiesław Stec - Zbigniew Stec
Paweł Dytko - Piotr Dytko (ich kuzynem jest Tomasz Dytko)
Dominik Durczok - Kamil Durczok(Fakty TVN)
Michał Bębenek - Grzegorz Bębenek
Adam Magaczewski - Andrzej Magaczewski
Mirosław Krachulec - Bogdan Krachulec
Marcin Gładysz - Adam Gładysz
Artur Wodniak - Maciej Wodniak
Piotr Soja - Paweł Soja
Bartłomiej Steinhof - Maciej Steinhof
Łukasz Sztuka - Przemysław Sztuka
Sebastian Frycz - Marcin Frycz

relacje mąż - żona np.:
Sobiesław Zasada - Ewa Zasada (???)
Kajetan Kajetanowicz - Aleksandra Kajetanowicz (Masiuk)
Michał Rej - Adriana Niecko(kiedyś Teleexpress)

najprawdopodobniej nie są rodziną: ???????
Piotr Maciejewski - Maciej Maciejewski
Robert Mucha - Marcin Mucha
Grzegorz Baran - Zbigniew Baran - Roman Baran
Michał Duda - Grzegorz Duda
Mariusz Laskowski - Marcin Laskowski
Wiktor Polak - Adam Polak
Magdalena Lukas - Robert Lukas
Cezary Zaleski - Piotr Zaleski
Grzegorz Grzyb - Dominik Grzyb(były szef Evo-Rent)
Jacek Lewandowski - Sebastian Lewandowski
Jerzy Mazur - Przemysław Mazur
Aleksander Dragon - Jarosław Dragon
Andrzej Dobosz(dyr. Rajdu Elmot) - Grzegorz Dobosz
Sebastian Mielcarek - Xavery Mielcarek
Andrzej Witkowski(prezes PZM) - Mirosław Witkowski
Grzegorz Malinowski - Waldemar Malinowski
Sławomir Sawicki - Damian Sawicki

XVII kolejka - AZS PWSZ Gorzów - Cukierki Odra Brzeg (27.01)

W sobotnim meczu trzeci zespół rozgrywek AZS PWSZ Gorzów podejmować będzie na własnym parkiecie drużynę z Brzegu. W pierwszym meczu rozegranym pod koniec października górą okazały się gorzowianki, wygrywając 62:48. Od tego czasu jednak wiele się w obu drużynach zmieniło.

Do brzeskiego zespołu dołączyła amerykańska rozgrywająca Kimberly Williams, która w ośmiu meczach zdobywa średnio 16 punktów. Oprócz niej dobrze prezentują się: Anna Marczewska zdobywająca średnio 14 punktów czy Małgorzata Babicka, która średnio wzbogaca konto drużyny o 10 punktów. Po za tym zespół zaczyna grać coraz lepiej. Ostatnio Cukierki odniosły trzy wygrane z: INEĄ AZS Poznań 96:78, ŁKS-em Siemens AGD Łódź 61:58 i Dudą Tęczą PWSZ Leszno 95:73. Znacznie poprawiło to sytuacja zespołu w rozgrywkach. Przed sobotnim meczem koszykarki z Brzegu zajmują w tabeli ósmą lokatę, która pozwala myśleć o pozostaniu w gronie najlepszych w kraju. Jednak, aby spokojnie myśleć o utrzymaniu się w „ósemce” brzeżanki nie mogą sobie pozwolić na przegraną w sobotnim meczu.

Z tego też względu w ostatnich dniach drużynę prowadzoną przez Krzysztofa Kubiaka wzmocniła Amber Watts. Amerykańska środkowa była ostatnio jedną z czołowych postaci ligi szwajcarskiej gdzie dla drużyny Esperance Sportive Pully zdobywała średnio 20.9 punktów, 12.6 zbiórek, 1.0 asysty, 1.5 przechwytu i 1.9 bloku na mecz. O tym jednak czy zagra w sobotnim meczu zadecydują względy formalne, bowiem wciąż działacze Cukierków Odry kompletują potrzebne dokumenty.

Wracając do gorzowskie teamu warto odnotować, że najważniejszym wydarzeniem minionej kolejki był powrót na parkiety, po ponad rocznej przerwie, Agnieszki Szott. Poza tym do zespołu dołączyła Słowenka Maja Drozg, która coraz lepiej radzi sobie w zespole AZS-u. Siłą drużyny trenera Dariusza Maciejewskiego są młode zawodniczki Aleksandra Karpińska, Aleksandra Chomać czy Joanna Czarnecka. Gorzowskie koszykarki po odniesionym w środę zwycięstwie nad Arcusem SMS PZKosz Łomianki z dorobkiem 26 punktów plasują się na trzecim miejscu w tabeli. Kolejne zwycięstwo na pewno pomogłoby im w utrzymaniu tego jakże dobrego miejsca.

Zapowiada się, więc bardzo zacięte spotkanie, ponieważ obu ekipom bardzo zależy na zdobyciu kolejnych dwóch punktów. Gorzowscy kibice będą zatem świadkami wielu ciekawych akcji z obu stron.

Mecz AZS-u PWSZ Sowood Gorzów Wlkp. z Cukierkami Odrą Brzeg zostanie rozegrany w sobotę tj. 27.01.2007 r., w Hali PWSZ (ul. Chopina 52). Początek spotkania o 18.00, a bilety w cenie 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy) do nabycia w kasie hali przed meczem.

Radosław Łogusz
www.plkk.pl

wyniki zaliczenia :)

Adamek Barbara – 5
Antoniewicz Michał – 4,5
Blaszke Aneta – 4,5
Bochenek Katarzyna – 4
Bodnar Natalia – 3,5
Bogunia Maria – 5
Bojko Natalia – 4
Borowiecka Daria – 4,5
Bromke Dominika – 5
Bundyra Ewelina – 5
Byrdy Malwina – 5
Celińska Iwona – 4,5
Czyż Natalia – 4,5
Dereń Marta – 5
Dubiel Daria – 4
Duda Krzysztof – 3,5
Fedyczkowska Lucyna – 4,5
Feret Piotr – 4
Gacal Bartłomiej – 3,5
Gałuszka Mikołaj – 4
Gańczarczyk Anna – 4,5
Gasidło Artur – 4
Gierczak Agnieszka – 4,5
Greń Ewelina – 5
Gumiński Grzegorz – 4
Hankus Anna – 4
Harmata Edyta – 4,5
Herczek Katarzyna – 2
Hernik Joanna – 4,5
Konior Izabela – 5
Kowal Mariusz – 3,5
Kowalska Aleksandra – 4,5
Kowalska Justyna – 5
Kowalska Katarzyna – 4
Kozimor Anna – 2
Kropiwnicka Paulina – 4,5
Kruczkowska Anna – 2
Krzempek Dorota – 4,5
Kubień Marek – 4,5
Kurpanik Sabina – 5
Kuzior Izabela – 4,5
Łucka Karolina – 4
Łukoś Bartłomiej – 4,5
Madzia Agnieszka – 4,5
Majkut Beata – 4,5
Markiel Magdalena – 5
Matelowska Katarzyna – 4
Matusek Perez Marek – 4
Mokrzan Izabela – 5
Norwicz Artur – 4
Nowak Daniel – 4
Nowicki Tomasz – 4
Oślak Piotr – 3,5
Pająk Katarzyna – 4
Paterkowska Justyna – 4
Pawlak Amrozi Joanna – 5
Pawlus Aneta – 5
Piechaczek Magdalena – 4,5
Pliszek Gabriela – 3,5
Prus Patrycja – 5
Pudełko Joanna – 5
Pudełko Michał – 3,5
Pyclik Marta – 5
Rak Dorota – 4,5
Rońda Izabela – 5
Rożek Edyta – 4
Rzeszut Dominika – 4
Sadowski Michał – 4
Sala Marzena – 3
Sołtysek Jacek – 3,5
Szarzec Paweł – 4
Szczur Marzena – 4
Szpoczek Magdalena – 3,5
Włodarczyk Edyta – 5
Wolnik Marek – 4,5

Wyniki

II ROK ST. DZIENNE
WYNIKI KOLOKWIÓW Z PRAWA PRACY i PRAWA WSPÓLNOTOWEGO

NAZWISKO, IMIĘ PRAWO PRACY PRAWO WSPÓLNOTOWE
Adamek Barbara 5.0
Antoniewicz Michał 3,0 4.0
Blaszke Aneta - 4 5.0
Bochenek Katarzyna 4,0 4.0
Bodnar Natalia = 4 4.5
Bojko Natalia + 4 4.0
Borowiecka Daria 4,0 4.0
Bromke Dominika 4,0 5.0
Bundyra Ewelina = 3 4.0
Byrdy Malwina 3,0 4.0
Cader Izabela 4,0 5.0
Celińska Iwona 4,5 5.0
Czyż Natalia 4,0 5.0
Dereń Marta 4,0 4.0
Dubiel Daria 4,0 4.0
Duda Krzysztof - 3 4.0
Fedyczkowska lucyna - 5 5.0
Feret Piotr - 4 4.0
Gałuszka Mikołaj = 3 4.0
Gańcarczyk Anna 3,0 4.0
Gasidło Artur + 3 4.0
Gierczak Agnieszka + 3 4.5
Greń Ewelina 4,5 5.0
Harmata Edyta =4 4.5
Hernik Joanna 4,0 4.5
Kowalska Justyna 4,0 5.0
Kuzior Izabela
Majkut Beata = 4 4.5
Nowak Daniel 4,0 3.5
Pliszek Gabriela + 3 4.0
Pudełko Joanna 4,0 5.0
Zioberczyk Alicja 4,5 4.5
Bogunia Maria 4,5 4.5
Gumiński Grzegorz = 4 4.0
Gut Anna 4,5 5.0
Hankus Anna 3,5 3.5
Herczek Katarzyna 3,5 4.0
Jarco Mateusz 3.5
Kania Artur 3,5 3.5
Kobielusz Magdalena 3,5 4.0
Kowal Mariusz = 3 3.5
Kowalcze Mariusz 3,0 4.0
Kowalska Katarzyna 3,0 3.5
Kozimor Anna 4,0 4.5
Kropiwnicka Paulina 4,0 4.0
Kruczkowska Anna 4,0 4.0
Krzempek Dorota 4,0 3.5
Kurpanik Sabina 5,0 5.0
Lamers Martyna 4,5 5.0
Łucka Karolina 3,0 4.0
Łukoś Bartłomiej 3,5 4.0
Madzia Agnieszka 3,5 4.5
Matelowska Katarzyna 4,5 4.5
Matusek Perez Marek = 3 3.0
Paterkowska Justyna 4,0
Rzeszut Dominika 4,0 4.0
Sołtysek Jacek 3,0 3.5
Szatan Marzena = 4 3.5
Włodarczyk Edyta 4,5 5.0
Wolnik Marek 4,0 4.0
Bojda Klaudia 3,5
Góra Iwona 4,0 5.0
Grabska Sylwia 4,0 5.0
Kowalska Aleksandra 4,0 4.0
Kubień Marek 3,5 3.5
Markiel Magdalena 4,0 4.5
Mokrzan Izabela 4,0 4.5
Norwicz Artur = 3 3.0
Nowicki Tomasz 4,0 4.0
Oślak Piotr 3,0 3.5
Pająk Katarzyna 4,0 5.0
Pawlak-Amrozi Joanna - 5 5.0
Pawlus Aneta 4,0 4.5
Piechaczek Magdalena 4,0 4.0
Prus Patrycja - 5 5.0
Pudełko Michał 3,0 3.0
Rak Dorota 4,5 5.0
Rońda Izabela 4,5 5.0
Rożek Edyta - 4 5.0
Sala Marzena 4,5 4.0
Sarnecki Maciej - 3
Szarzec Paweł 3,0 3.0
Szewczyk Elżbieta 3,0 4.5
Szpoczek Magdalena 3,5 4.0
Woźniak Marek 3,0 4.0
Sadowski Michał 4.0

Wyniki Egzaminu ""0"" z INSTYTUCJI I ŹRÓDŁA PRAWA UE

[b]Osoby , które NIE ZALICZYłY EGZAMINU Instytucje i źródła prawa ue.
Egzamin odbędzie się 14.06.2008r. godz. 15.00 w naszej auli ( proszę o zabranie ze sobą indeksów)POZOSTAłE OSOBY , KTóRE PISAłY A NIE Są NA TEJ LIśCIE ZALICZYłY .

Adamski łukasz
Bajur Wioletta
Banach Iwona
Banachiewicz Kamil
Baranowski Igor
Białek UrszulaBlacharska Magdalena
Bładek Stanisław
Bogucka Joanna
Boroch Bartłomiej
Brodowska Małgorzata
Chyła Jacek
Czapski Paweł
Czemerys Katarzyna
Duda Monika
Dziduch Mariusz
Falenta Agnieszka Sylwia
Gawda Artur
Golik Monika
Górniak Tadeusz
Górski Paweł
Grabczak Aneta
Grala Magdalena ?
Granicka Aleksandra
Gradkowska Bernadeta
Gradziel Ewelina
Hanko Anna
Jezierska Iwona
Joszczuk Adrian
Jurkiewicz łukasz
Kamiński łukasz
Kaczmarczyk Dorota
Karpińska Agata
Kaźimierczak Ewa
Kędzierska Kinga
Kirczuk Lidia
Kołek Sylwia
Koszeluk Krystyna
Kowalczyk Aleksandra
Kowalczyk Monika
Krałz Iwona ?
Kawaczyk Krzysztof
Kruczkowska Anna
Kusa Katarzyna
Kuśmierczyk Edyta
Kuta Maciej
Kuzioła Anna
Lesińska Edyta
łobejko Natalia
łoś Sylwester
łukasik Andrzej Piotr
łukasik Małgorzata
łukasik Aneta
Maiński Sławomir
Mazurek Ewelina
Mazurek Irmina
Miacz Joanna
Misiura Karol
Mróz Mariola
Muzyka Patryk
Myka Magdalena
Niezbecki Michał
Ośródek Patrycja
Pałka Adrian
Pietrzak Dariusz
Piskała Katarzyna ?
Piwko Tomasz
Powalska Elzbieta
Powałka Izabela
Pyrak Wojciech
Pyzio Grzegorz
Oyzio Marzena
Rak Martyna
Rolla Magdalena
Sikora Adrian
Siwek Michał
Skomwa Krzysztof
Skrzypiec Agnieszka
Słodkowski Michał
Słomka Michał
Sokół Joanna
Szałacka Katarzyna
Szymczyk Jarosław
ślepecka Edyta
Tatarczyk Anna
Tryk Marcin
Urban Monika
Wajda Bartosz
Walczak Magdalena
Wałkucki Damian
Wielgos Agnieszka
Wilczyńska Agata
Witkowska Aneta
Wnuk Monika
Wnuk Tomasz
Wojewoda Radosław
Wójtowicz Magdalena
Wójtowicz łukasz
Zabielska Karolina
Zabłotny Marek
Zawadzka Sabina
Zdyb Przemysław Teofil
Zezula Anna
Zieja łukasz
Zielińska Aneta
żelazek Kamil
żmuda Bernadetta

Te osoby przy których jest znak - ? proszę przed egzaminem 14.06.2008r. zgłosić się do mnie.

Renata-starościna dnia Wto Cze 03, 2008 18:58, w całości zmieniany 2 razy

WTK 2006/07

III WOJEWÓDZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY (Korfantów)

KADETKI
1. Andraczek Jessica KTS MOKSiR Zawadzkie 60
2. Szlapa Sylwia LZS Victoria Chróścice 57
3. Nowak Aleksandra LZS Victoria Chróścice 54
4. Kawula Jagoda UGKS Odra Brzeg 52
5. Iwasyszyn Katarzyna UGKS Odra Brzeg 50
6. Kawula Małgorzata UGKS Odra Brzeg 48
7. Skotnicka Katarzyna UGKS Odra Brzeg 46
8. Wydmuch Daria UKS Dalachów 44
9 Bajor Natalia UGKS Odra Brzeg 40

KADECI
1. Tobiasz Wojciech LUKS MGOKSIR Korfantów 60
2. Dąbrowski Igor UKS Dalachów 57
3. Kędra Damian BTMTS Siódemka Brzeg 54
4. Sieniakiewicz Sławomir LUKS MGOKSIR Korfantów 52
5. Przybyła Mateusz LZS Victoria Chróścice 50
6. Wróbel Grzegorz KTS MOKSiR Zawadzkie 48
7. Duda Piotr UKS Dalachów 46
8. Misztal Adam MKS Sokół Niemodlin 44
9. Kędra Krystian BTMTS Siódemka Brzeg 40
Bernacki Łukasz UGKS Odra Brzeg 40
13. Galas Michał UGKS Odra Brzeg 33
Bajor Patryk UGKS Odra Brzeg 33

SENIORKI
1. Borkowska Kamila KTS MOKSiR Zawadzkie 90
2. Świtała Anna KTS MOKSiR Zawadzkie 85
3. Grabowska Anna LUKS Nysa 81
4. Łacny Beata LUKS MGOKSiR Korfantów 77
5. Pinkosz Agnieszka UKS Dalachów 74
6. Orleańska Marta LZS Victoria Chróścice 72
7. Pawlaczyk Katarzyna UKS Dalachów 70
8. Pietrek Aneta KTS MOKSiR Zawadzkie 68
9. Kawula Jagoda UGKS Odra Brzeg 62
Iwasyszyn Katarzyna UGKS Odra Brzeg 62
17 - 24. Bajor Natalia UGKS Odra Brzeg 40
Skotnicka Katarzyna UGKS Odra Brzeg 40
Kawula Małgorzata UGKS Odra Brzeg 40

SENIORZY
1. Iwaniuk Grzegorz ZKS Wojtpol Korfantów 90
2. Grlic Piotr MKS Sokół Niemodlin 85
3. Kasperowicz Jerzy ZKS Wojtpol Korfantów 81
4. Kolanko Tomasz LUKS MGOKSiR Korfantów 77
5. Duda Grzegorz MKS Sokół Niemodlin 74
6. Taraszkiewicz Jarosław TS Odra Kędzierzyn-Koźle 72
7. Skiba Marek MKS Sokół Niemodlin 70
8. Wierzbanowski Łukasz ZKS Wojtpol Korfantów 68
9. Pacek Krzysztof UGKS Odra Brzeg 62
33. Bajor Patryk UGKS Odra Brzeg 17
Galas Michał UGKS Odra Brzeg 17

KLASYFIKACJA PO III WTK

KADETKI
1. Andraczek Jessica KTS MOKSiR Zawadzkie
2. Szlapa Sylwia LZS Victoria Chróścice
3. Kawula Jagoda UGKS Odra Brzeg
4 - 5. Iwasyszyn Katarzyna UGKS Odra Brzeg
Skotnicka Katarzyna UGKS Odra Brzeg
6 - 7. Bajor Natalia UGKS Odra Brzeg
Warzecha Sandra LZS Victoria Chróścice
8. Wydmuch Daria UKS Dalachów
15. Kawula Małgorzata UGKS Odra Brzeg

KADECI
1. Dąbrowski Igor UKS Dalachów
2. Sieniakiewicz Sławomir LUKS MGOKSIR Korfantów
3. Sinicki Maciej LUKS MGOKSIR Korfantów
4. Przybyła Mateusz LZS Victoria Chróścice
5. Duda Piotr UKS Dalachów
6. Galas Michał UGKS Odra Brzeg
7. Tobiasz Wojciech LUKS MGOKSIR Korfantów
8. Misztal Adam MKS Sokół Niemodlin
9. Kędra Krystian BTMTS Siódemka Brzeg
10. Bajor Patryk UGKS Odra Brzeg
12. Kędra Damian BTMTS Siódemka Brzeg
18. Kędra Rafał BTMTS Siódemka Brzeg
20. Bernacki Łukasz UGKS Odra Brzeg
31. Franczyk Jarosław UGKS Odra Brzeg
37. Zawada Maciej UGKS Odra Brzeg
Stefański Karol UGKS Odra Brzeg
46. Curyl Mateusz UGKS Odra Brzeg

SENIORKI
1. Borkowska Kamila KTS MOKSiR Zawadzkie
2. Świtała Anna KTS MOKSiR Zawadzkie
3. Pinkosz Agnieszka UKS Dalachów
4. Łacny Beata LUKS MGOKSiR Korfantów
5. Pawlaczyk Katarzyna UKS Dalachów
6. Szlapa Sylwia LZS Victoria Chróścice
7. Andraczek Jessica KTS MOKSiR Zawadzkie
8. Galus Patrycja LZS Victoria Chróścice
9. Orleańska Marta LZS Victoria Chróścice
10. Patyk Izabela UKS Dalachów
12. Kawula Jagoda UGKS Odra Brzeg
13. Iwasyszyn Katarzyna UGKS Odra Brzeg
16. Bajor Natalia UGKS Odra Brzeg
18. Skotnicka Katarzyna UGKS Odra Brzeg
21 - 22. Kawula Małgorzata UGKS Odra Brzeg

SENIORZY
1. Iwaniuk Grzegorz ZKS Wojtpol Korfantów
2. Kasperowicz Jerzy ZKS Wojtpol Korfantów
3. Kolanko Tomasz LUKS MGOKSiR Korfantów
4. Skiba Marek MKS Sokół Niemodlin
5. Wierzbanowski Łukasz ZKS Wojtpol Korfantów
6. Taraszkiewicz Jarosław TS Odra Kędzierzyn-Koźle
7. Kasperkiewicz Janusz Start Wołczyn
8. Albrecht Mateusz TS Odra Kędzierzyn-Koźle
Nowosielski Mariusz LZS Victoria Chróścice
16. Pacek Krzysztof UGKS Odra Brzeg
26. Bajor Patryk UGKS Odra Brzeg
33. Galas Michał UGKS Odra Brzeg
53. Zawada Maciej UGKS Odra Brzeg
Chruń Tomasz UGKS Odra Brzeg
Stefański Karol UGKS Odra Brzeg
Franczyk Jarosław UGKS Odra Brzeg
Chruń Sebastian UGKS Odra Brzeg
Strzesak Mateusz UGKS Odra Brzeg